Christian Breton ile Canlı Ve Genç Bir Görünüm

Güzellik endüstrisinin önde gelen markası Christian Breton, nemlendirici etkili ürünleriyle bir kez daha devrim niteliğinde bir yenilik sunuyor.

Christian Breton Cellular Eye Lift Cream göz çevresinde meydana gelen yaşlanma belirtileriyle savaşmak için formüle edilmiştir. İçeriğindeki Hyaluronik Asit, Shea Butter, Alpha-Bisobolol ve Ayçiçeği Özü gibi etkili bileşenler sayesinde cildin elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olurken yeni hücre oluşumunu teşvik ederek cildin daha sıkı ve genç görünmesine yardımcı olur. Christian Breton Cellular Eye Lift Cream kaş ortası dahil tüm göz bölgesinde etkili bir bakım sunar ve göz kontürünü şekillendirmeye yardımcı olur.

Fiyat: 1.390 TL

Christian Breton Repair Sleeping Cream ileri düzeydeki formülü, cilt onarımı için gerekli nemi cilde tüm gece boyunca sağlar. İçeriğindeki etkin bileşenler, gece boyunca çalışarak mevcut kırışıklık görünümünü azaltmaya ve yeni ince çizgilerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Bu güçlü formül ayrıca cildi toparlamaya, sıkılaştırmaya, cilt yapısını iyileştirmeye ve yüz kontürünü belirginleştirmeye yardımcı olur. Repair Sleeping Cream, uyku sırasında cildinize nüfuz eder ve mükemmel bir bakım ve nemlendirme sağlarken ipeksi bir yumuşaklık bırakır.

Fiyat: 2.390 TL

Christian Breton Super Hydrating Rich Cream, kuru ve çok kuru ciltler için özel olarak süper nemlendirici etkili tasarlanmıştır. İçeriğinde Argan Yağı, Aloe Vera ve Shea Butter gibi güçlü bileşenler bulunur ve bu özel formül ile cildizi derinlemesine nemlendirir, besler ve yumuşatır. Super Hydrating Rich Cream aynı zamanda cildi çevresel faktörlere, kuruluktan kaynaklanan hasara karşı koruma altına alır.

Fiyat: 1.750 TL