Koton Denim Koleksiyonu Sezonun En Trend Fitleriyle Yaz’ı Karşılıyor

Trendlerin öncü markası Koton, sezonun en şık ve zengin denim koleksiyonunu, her beğeniye seslenecek zengin bir çeşitlilikle sunuluyor. Retro esintilerinden modern dokunuşlara, geniş paça pantolonlardan yüksek bel modellere, rahat kesimlerden cool detaylara uzanan koleksiyon yeni fitleriyle dikkat çekiyor.  Denim kumaşın  özgür, genç ve dinamik   ruhunu   en güncel ve stil sahibi tasarımlarla birleştiren koleksiyon sokak modası ve ofis stili gibi her okazyona uygun ürünler barındırıyor.

Her an özgün ve trend kadın

Koton yeni denim koleksiyonunda Koton’un kadınlar için hazırladığı yeni denim fitleri arasında, “Barrel fit” ile “Wide leg” ön planda! “Barrel fit”, normal veya yüksek bel seçenekleriyle, bel kıvrımlarını vurgulayan ve paçaya doğru daralan bir kesim sunarken, “Wide leg” ise daha ince bir görünüm efekti sağlayan uzun ve geniş paça pantolon alternatifleri sunuyor. 

Barrel Fit denim pantolonlar dar kesim gömlekler ve topuklu ayakkabılarla modern ve şık bir ofis stili sunarken, dar kesim bluzlar ve sneakerlarla sokak stiline geçiş sağlıyor.

Crop üstlerle mükemmel bir uyum yakalayan sezonun olmazsa olmazı wide leg denim pantolonlarla rahat, genç ve sportif bir görünüm elde etmek mümkün.

Erkeklere özel bol ve rahat 

Koton’un erkekler için tasarladığı yeni denim koleksiyonunda “Skater”, “Baggy”, “Super Baggy” ve “Wide Leg” fit’leri yer alıyor. “Skater”, orta bel ve geniş paça ile özgün bir tarz sunarken, “Baggy” ve “Super Baggy”, rahat ve bol kesimleriyle; “Wide Leg” ise belden oturan ve ayak bileğine doğru genişleyen model alternatifleri ile ilkbahar – yaz stillerine imza atıyor.

Bol kesim tshirtler ve gömleklerle kombinlenen yeni sezonun trend fitleri, beylerin günlük ve ofis stilini zenginleştiren renk alternatifleriyle de şıklığı ve rahatlığı bir araya getiriyor.

Tarzıyla kendini gösterip trendleri yakalamak isteyenler için onlarca seçenekler sunan Koton’un şıklığı ve rahatlığı bir araya getirdiği yeni Denim Koleksiyonu, tüm Koton Mağazaları’nda ve online alışverişin adresi www.koton.com’da satışa sunuluyor.