KOŞMAYI SEVEN ANNELERE EN GÜZEL HEDİYE ASİCS’te

Dünyanın önde gelen spor ayakkabı markalarından Asics, Kayano 25 modeli ile bahar aylarında da yüksek performansların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Şık tasarımıyla stil sahibi kullanıcıların vazgeçilmezi haline gelen Kayano 25 sunduğu konforla spor tutkunlarının favorisi olarak yer alıyor.

asics

Koşarken bir ayakkabıda aranan tüm özellikleri içinde barından Kayano 25’in dikişsiz yapısı hava dolaşımını sağlayarak terlemenin önüne geçiyor. Flyte Foam taban ile ayakkabı yüzeyindeki ağırlık etkisini azaltan model, ekstra tamponlama özelliği ile koşucuların ilk tercihlerinden oluyor.

Topuğa destek olan Heel Clutching System ile ayağın doğal yürüyüşü topuktan parmak uçlarına kadar korunuyor. Ayakkabının dayanaklılığını da artıran bu teknoloji çift yoğunluklu orta taban ile destekleniyor. İçe basma eğilimde devreye girerek ayağı normal formuna sokan model dengeyi artırıyor.

Koşu ayakkabı kategorisinin en iddialı markalarından olan Asics, performans özellikleri bakımından en çok tercih edilen markalardan biri. 1977 yılında Japonya’da üretime başlayan marka, inovasyon ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Uzun çalışmalar ve denemelerle hazırlanan Asics koleksiyonları yüksek teknoloji donanımına sahip. Geliştirilen özel taban teknolojileri ile devrim yaratan Asics performans ayakkabıları modern tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.