Kendin İçin Yaşarsın Hayatı; Taa ki ‘O’ gelene kadar

HASSAS BEBEK CİLDİ İHMALE GELMEZ…

Sağlıklı ve mutlu bebekler için cilt bakımı çok önemlidir. İlk günlerde tecrübesizlik yaşayan anneler ise istemeden onların hassas teninde sorunlara neden olabilir… Ancak her sorunun bir çözümü vardır…

Noodle&Boo ARTIK TÜRKİYE’de…

Amerika’nın en çok tercih edilen anne&bebek ürünleri markası Noodle&Boo markası keyifli bir lansman ile Türkiye pazarına giriş yaptı. Lansmanda ev sahipliğini Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün yaparken, Marka Müdürü Mine Çapkın ve Uluslararası İlişkiler Sorumlusu  Şebnem Cumhur da marka hakkında konuşma yaparak basın mensuplarını ve influencerları bilgilendirdiler. en çok tercih edilen anne&bebek ürünleri markası Noodle & Boo, doğal ve hipoalerjenik formülü ile bebeklerin hassas cildini koruma altına alıyor.

ic(1)

Untitled-2

Noodle & Boo Amerika’da FDA onaylı laboratuvarlarda  GMP standartlarında  tüm bebeklere ve annelerine her zaman daha etkili, daha güvenli ve daha doğal ürünler sunuyor.

boo

Noodle & Boo ürünleri Dermeotolog ve Çocuk doktorları tarafından, klinik olarak test edilmiştir. Hipoalerjenik formülü ile günlük bakım, egzama, kepek, pişik, kuru ciltler için etkili çözüm sağlar. Boya, PPG, Paraben, Sülfat, Esansiyel Yağlar ve benzeri maddeleri içermez.

Noodle&Boo Ürünleri dört ayrı ürün grubundan oluşur;

  • Saç Bakım
  • Cilt Bakım
  • Annelere Özel
  • Temizleyici Grup

Baştan ayağa tam bir bakım sağlayan serileri ile anne ve bebeklere en güvenilir bakımı sunmakta.