KORRES Yeni Serisi İle Daha Güçlü Bir Cilt

Ege’nin doğasından ilham alan güzellik markası KORRES ’in, sadece Yunanistan’ın Santorini adasında yetişen üzümlerle geliştirdiği yeni cilt bakım serisi Boyner’de yerini aldı. 

KORRES Yeni Serisi İle Daha Güçlü Bir Cilt

Türkiye’de sadece Boyner’de sunulan doğal cilt bakım ve kozmetik markası KORRES, Yunanistan’ın ikonik adalarından Santorini’de yetişen üzümlerle hazırladığı yeni Santorini Grape Collection ile daha güçlü bir cilde sahip olmanın formülünü sunuyor. Cildi besleyen ve iyileştiren antioksidanlar bakımından zengin olan bu yeni seri nemlendirici, serum ve maskeden oluşuyor. 

Güçlü Ciltlerin Sırrı Santorini Üzümünde

Ege sahillerinin en cezbedici adalarından biri olan Santorini’nin üzümleri, adanın sahip olduğu doğal atmosferinde yetişiyor ve KORRES dokunuşuyla cilt bakım rutininin olmazsa olmazı haline geliyor. 

KORRES Yeni Serisi İle Daha Güçlü Bir Cilt

Formülünde doğal üzümleri barındıran KORRES’in Santorini Grape Poreless Kremi cildi nemlendirirken pürüzsüzleştiriyor ve cilt yağ dengesini sağlamaya yardımcı oluyor. Santorini Grape Velvet Skin Drink Serumu ise yenileyici etkisiyle cildi yeniden yapılandırıyor. Santorini Grape Volcanic Skin Reset Yüz Maskesi ise ciltte detoks etkisi yaratarak cildi arındırıyor ve cildin yepyeni bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. 

KORRES Yeni Serisi İle Daha Güçlü Bir Cilt

KORRES’in tamamen doğal içeriklerle hazırlanan yeni serisi Santorini Grape Collection ve daha fazlası Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de.