Korkmaz, Yeni Reklam Serisini Yayınladı: “Her işin bir Korkmaz’ı var”

Mutfaklarda hayatı kolaylaştıran, sofralarda ise göz kamaştıran tasarımları ile ön plana çıkan Korkmaz, yeni reklam serisini yayınladı. “Her işin bir Korkmaz’ı var” sloganıyla yayınlanan reklam serisi, düğün ve balayı konsepti olmak üzere iki ayrı filmden oluşuyor. Sade ve şık porselen yemek takımının ve zarif tasarıma sahip çatal bıçak setinin ön plana çıkarıldığı reklam filminde Korkmaz, kalitesi ve şıklığı ile her an her yerde fark yarattığını vurguluyor.

Korkmaz, Yeni Reklam Serisini Yayınladı: “Her işin bir Korkmaz’ı var”

Korkmaz, hem şık görünümü hem de dayanıklılığı ile ön plana çıkan porselen yemek takımı ve çatal bıçak takımlarını konu aldığı yeni reklam serisini izleyicilerle buluşturdu. “Her işin bir Korkmaz’ı var” sloganıyla düğün ve balayı olmak üzere iki ayrı konseptte çekilen reklam filminde Korkmaz, ürünlerinin zarif tasarımları ve eşsiz dayanıklılığına dikkat çekiyor.

Düğün konseptinde hazırlanan reklam filminde, pasta dağıtma töreninde gelin, Korkmaz’ın porselen yemek takımı ile pastaların servis edilmesi için çantasından yemek setini çıkarıyor. Balayı konseptinde ise çift yemek yemeye başlamadan önce gelin, valizden Korkmaz’ın çatal bıçak setini çıkarıyor ve daha sonra yemek yeniyor.