Knitss Lansmanında Cemiyet Hayatından Ünlü İsimler Bir Araya Geldi

Sürdürülebilir moda anlayışıyla üretim yapan çağdaş triko markası Knitss İlkbahar-Yaz 24 ‘’Connect’’ koleksiyonunu tanıtmak için görkemli bir lansman düzenledi. Knitss’in kurucusu ve kreatif direktörü Duygu Boz ile moda danışmanı ve yazarı Aysun Kaba’nın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, iş dünyasının ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getirdi.

Ankara Armada mağazada gerçekleşen davete, iş ve cemiyet hayatının ünlü simaları arasında yer alan Dilara Akın, Hande Fırat, Sibel Helvacı, Hülya Topcuoğlu, Ceren Can, Nevra Tuncer, Ayça Ünal, Hande Gözüm, Ela Gürbüz, Banu Esmer, Betül Akman ,Esra Bostancıoğlu, Özge Kaymak, Nesrin Klavuz gibi isimler katıldı. Knitss’in yeni koleksiyonu, hayatla ve doğayla bağlarını koparmayan kadınların ruhunu yansıtarak büyük beğeni topladı.

Davetliler, koleksiyonu inceleme ve alışveriş yapma fırsatını yakalarken, kendi şıklıklarıyla da etkinliğe renk kattılar. Renkli ve keyifli atmosferiyle dikkat çeken organizasyon, katılımcılara unutulmaz bir moda deneyimi yaşattı.

Knitss İlkbahar-Yaz 24 koleksiyon tanıtımı, cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katılımıyla göz kamaştıran bir etkinliğe dönüştü.