Anneleri Mutlu Edecek O Hediyeler Karaca’da

Hayatı kolaylaştıran ve yenilikçi ürünleriyle evlerde fark yaratan Karaca, 12 Mayıs Anneler Günü’nde, birbirinden özel ürünlerinde çeşitli kampanyaları ile yine anneleri mutlu ediyor, yüzlerini güldürüyor.

İnovatif ürünlerin ve modern tasarımların öncü markası Karaca; 12 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında, yüzlerce üründe geçerli olacak bir Anneler Günü kampanyası başlattı. Evlerde hayatı kolaylaştıracak Karaca ürünleri ve dünya markalarından özel ürünler, Karaca’nın Anneler Günü kampanyası kapsamında yüzde 50’ye varan indirim imkanıyla sunuluyor.

Küçük elektrikli ev aletlerinden, mutfak ürünlerine; yemek takımlarından, çatal kaşık bıçak takımlarına ve airfryerlara kadar yüzlerce üründe yüzde 50’ye varan indirim imkanı, Karaca mağazalarında ve karaca.com ve Karaca App’te Anneler Günü hediyesi arayanları bekliyor.

Ayrıca Anneler Günü’ne özel 24 saatlik indirimler ve 1 alana 1 hediye imkanı ve sürpriz hediyelerle birlikte sunulan pek çok ürün ve kampanya ile Karaca’da eşsiz hediye alternatifleri bulmak mümkün.