KM Home Collection Artık Beymen.com’da

Ufacık bir detay ile mutlu anları unutulmaz kılan sofralara damgasını vuran KM HOME COLLECTION tasarımlarıyla, her bir sofrayla farklı birer hikâye yazabilirsiniz.

KM Home Collection Artık Beymen.com’da

Yıllardır uluslararası düğünlere imzasını atan, kurduğu sofralarda Devlet Başkanlarını ve konuklarını KM Events imzalı etkinliklerde ağırlayan Meltem Tepeler, tasarımlarını kendi gerçekleştirdiği, markası KM HOME COLLECTION ile evlere adım atıyor. İstanbul Bebek’teki Showroom’unu 15 Mart 2021’de açılan markanın ürün gamı yüzde yüz yıkanabilir keten malzemeden yaratılan sofra ekipmanlarını kapsıyor.

Özel işlemeli Amerikan servisler, peçeteler, runnerlar, masa örtüleri, sofra takımları, yastıklar ve kombinli mumlar, KM HOME COLLECTION çatısı altında bulabileceğiniz aksesuarların başında geliyor. Tüm parçalarımızı zevkle bir araya getirip kombinleyebilir, zamansız ve elegan sofralara siz de imzanızı atabilirsiniz.

Birbirinden özel detaylarla, elde işlenen natürel kumaşlarla hayat bulan KM HOME COLLECTION, artık www.Beymen.com üzerinden de satışa sunuluyor.