Kişisel Terapi Enstrümanları: Be4 Rituals

Mumlar, şamdanlar, buhurdanlıklar, tütsülükler, losyon mum ve sabunlarla dokunduğu herkesi mutlu ve özel hissettirecek tasarımlara imzasını atan Be4 Rituals, tamamen doğal ürünler kullanarak tasarlıyor.

Markanın yaratıcısı Beril Uygur Tuncel, 7 yıllık kurumsal çalışma hayatının ardından moda sektörüne adım atmaya ve girişimci olmaya karar vermiş. İlk markası olan Man Cave Jewellery, erkek takı markası olarak birçok ünlünün de tercihi olmuş.

“Hepimizin isteği daha iyi ve daha mutlu olmak… Peki bunun için gerçekten ne yaptığınızı bugüne kadar kendinize sordunuz mu?

Başlangıçta yola mum üreterek çıkan Be4 Rituals, bir yandan mumlar üzerine çalışırken, bu alana nasıl farklı bir bakış ve yorum katacağına karar vermiş. Tasarladığı her şeyin dokunan her insana iyi ve özel hissettirmesine odaklanan markanın kurucusu Beril Uygur Tuncel, mumların her birini tamamen doğal ürünler kullanarak, kimyasal içerikten uzak durarak ve özgün bir karaktere bürüyerek tasarlıyor. Mumlardan sonra şamdanlar, buhurdanlıklar, tütsülükler, losyon mum ve sabunlar da üretmeye başlayan girişimci, pandemi döneminde çocukluğundan beri hayalini kurduğu markasını hayata geçirmeyi başarmış.

Yakın gelecekte markanın hedefi global olmak. Bu niyetle yola çıkarak birçok ülkeye adım atmaya başlayan Be4 Rituals, tasarımlarıyla ışık olmaya geliyor.