Anadolu’nun Bereketi Kokularla Evlere Taşınıyor

HUMA HOUSE OF HEAVEN markası, Anadolu’dan ve mitolojiden ilham alarak Huma kuşundan esinlenerek kurulmuş. Markaya isim veren Huma, Türk mitolojisinde mutluluk, refah ve bereketin simgesi olan mitolojik bir cennet kuşu. Bu topraklarda, yüzyıllar boyu tüm medeniyetlerde zengin kültürünün bir parçası olan dokuma kumaşlar, pamuk iplikler ve güzel kokuların uyumundan ilham alarak, doğallığı ve mutlu yaşamı simgeleyen HUMA’nın temelleri bu harmanla atılmış.

Oda kokuları, soya mumları, peştamaller, havlu setleri ve banyo paspaslarını ürün gamında görebileceğiniz HUMA HOUSE OF HEAVEN, ürünlerinin tamamını doğadan ve mitolojiden ilham alarak yaratmış. Plastiği ürünlerden ve çevrelerinden uzak tutan ve bu bilinçle üreten ekip, soya wax ile sağlığa ve çevreye zararsız olarak tasarladıkları mumların muhteşem kokuları ile evinizin havasını değiştiriyor ve yaşam alanlarına Huma kuşunun bereketini ve mutluluğunu taşıyor.  HUMA HOUSE OF HEAVEN tasarımlarıyla, evinizin herhangi bir odasında kullanacağınız mumlar ve oda kokularıyla farklı bir hava oluşturabilirsiniz.

Tekstil ürünlerinin tamamında boyasız, çevre dostu ve el yapımı bir yaklaşımla üreten marka, dokuma peştamalları koleksiyonuna katmış. Geleneksel dokumayla üretilen tekstil ürünlerine farklı tasarımlarla dokunuşlar yaparak, daha modern ve kullanışlı bir yorum katan HUMA HOUSE OF HEAVEN, ev kozmetiği kategorisindeki ürünlerinde ise koku kalitesine çok önem veriyor. Soya mumları ve çubuklu oda kokuları, kalite olarak dünya markaları sınıfında yer alıyor. Esans kalitesine ve koku yoğunluğuna da çok güvenen ekip, bu toprakların bereketinden ilham alan ürünleriyle dünyada bilinen bir ev tekstili ve kozmetiği markası olmak yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.