Kış Aylarına Özel Cilt Bakımı Çözümleri

Her bir ürününü, güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üreterek eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaştıran COSMED Cosmeceuticals, kış aylarında cildin ihtiyacı olan tüm ürünleri bir arada sunuyor. COSMED; cildi yaşlanma ve kırışıklıklardan korurken, cildin nefes almasını sağlayacak ürünleriyle sağlıklı çözümler sunuyor.

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş dermokozmetik markası COSMED, kış aylarında da cildinizi koruma altına almaya devam ediyor.

Soğuk kış günlerinde cildimiz yıpranmaya daha da açık hale geliyor. ‘Revolution etkisiyle’ cildi koruyan COSMED, kış boyunca cildi koruma altına alan ürünleriyle sağlıklı bir cilt vadediyor.

Kışın da cildi korumak çok kolay

Cosmed Revolution serisinde yer alan ‘Intensive Anti-Aging Btx Serum’, içerdiği yaşlanma ve kırışıklık karşıtı Bakuchiol ve botoks etkisi gösteren Argireline ile ciltteki lekelerle savaşıyor. Cildin kaybettiği kolajeni yerine getirmeye yardımcı olan serum, daha dolgun ve sağlıklı bir cilt görünümü sağlıyor.

Göz çevrelerinde kusursuz görünüm

Yaşlanma belirtilerinin ilk ve en hızlı görüldüğü yer kuşku yok ki göz çevreleri. Patentli bileşenlere sahip ‘Eye Contour Peptide BTX Cream’, göz çevresini yaşlanma sürecinin etkilerinden korurken aynı zamanda verdiği bol nem ve ışıltıyla göz çevresinde kusursuz bir görünüm yaratıyor.

İstenmeyen kokulara son

Yüz ve göz çevreleri kadar vücut bakımı da ihmal edilmemesi gereken konuların başında geliyor. COSMED, koltuk altında işlemlerden dolayı oluşan kararmalara da inovatif bir çözüm sunuyor. Cildin nefes almasını engellemeden, istenmeyen kokuların oluşmasına ve koltuk altı kararmalarının giderilmesine yardımcı olan ‘Deodorant Dry Serumu’ her mevsim kullanılabilen sağlıklı bir bakım sağlıyor.

Intensive Anti-Aging Btx Serum, 469,00 TL

Eye Contour Peptide BTX Cream, 299,90 TL

Deodorant Dry Serum, 149,00 TL

COSMED Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.