Kérastase Première Serisi İle İçinizdeki Gücü Yeniden Canlandırın

Kérastase Première Serisi çift etkili onarıcı bakım, saçta kırılmaya neden olan kalsiyum birikimini azaltıyor ve kopmuş keratin bağlantılarını onarak kalıcı hasarı tersine çeviriyor.

Kérastase Première Serisi İle İçinizdeki Gücü Yeniden Canlandırın

Salon bakımı dahil 7 farklı üründen oluşan Kérastase Première Serisi ile saçlar ilk günkü gerçek gücüne ve en iyi haline kavuşuyor.

Kalsiyum Arkadaşınız Değil

Su sağlıklıdır ama saçlarınız için o kadar da iyi sayılmaz. Banyo yaptığımız ya da saçımızı yıkamak için kullandığımız suyun içindeki yüksek kalsiyum, saçta birikerek kalıcı hasara yol açabiliyor.

Saç tellerinin dışında ve kütiküllerin arasında biriken kalsiyum, saçı sert ve mat hale getirirken, keratin katmanına nüfuz ederek saçın derinliklerine inebiliyor ve zamanla saçı daha sert, kırılgan ve özellikle de işlem görmüş saçları daha kolay kırılabilir hale getiriyor.

Yeni Première Çift Etkili Onarım: Saçtaki Kalsiyum Birikimini Azaltır ve Kopmuş Keratin Bağlarını Onarır

Saça gerçek gücünü kazandıran Kérastase Première Serisi’nin 12 patent ve 600’den fazla test ile geliştirilen çığır açan performansının ardında, kalsiyumla savaşan sitrik asit ve onarıcı glisinin %8 asit konsantrasyonu sinerjisi ve saç teli yüzeyini sızdırmaz hale getiren peptitler yatıyor.

%3 organik Sitrik Asit, kalsiyum birikimini yüzeyden derine doğru hapsederek ortadan kaldıran üç kollu bir moleküler yapısıyla saçtaki matlık ve sertliği azaltıyor. %5 glisin, saçın iç katmanına nüfuz ederek keratin zincirindeki kopmuş bağları onarıyor ve saç kırılmasını önemli ölçüde azaltıyor. Peptitler ise saçı güçlendiriyor, nemliliğini ve parlaklığını koruyan daha güçlü bir saç teli için saç yüzeyini doldurmaya ve kapatmaya yardımcı oluyor.

Fransız parfümörler Alexandra Carlin ve Catherine Poensin Stefani’nin imzasını taşıyan Prèmiere serisinin kokusu, portakal çiçekleri ve yasemin akoruyla çevrelenmiş narenciye ve mandalina notalarıyla yazı anımsatıyor.

Kérastase Première Serisi İle İçinizdeki Gücü Yeniden Canlandırın

Kérastase Première Serisi’ni keşfetmek için kerastase.com.tr‘yi ziyaret etmeyi unutmayın.