Kendine İyi Bakan Babalara Özel Hediye

Babanıza uzun süre kullanacağı, etkisi ile şaşırtacak ve kendisini her geçen gün daha iyi hissetmesini sağlayacak bir hediye almak ister misiniz? Jeunesse Global’in en etkili besin takviyesi “Reserve” yüksek antioksidan içeriği ile babanızın canlılığını korumasına destek oluyor.

Gün boyu yorulan ve strese maruz kalan babanıza canlılık ve enerji verecek hediye Jeunesse’den “Reserve”…

“Genç görün, genç hisset, genç yaşa” mottosuyla kozmetik ve besin takviyesi ürünlerini dünyanın dört bir köşesinde, tüketicilerle buluşturan Jeunesse, besin takviyesi ürünleriyle vücudun canlılığını korumasına destek oluyor. İçeriğinde yüksek antioksidan meyveler bulunan “Reserve”, bağışıklığı da koruma altına alıyor.

İçeriğinde resveratrol de bulunan ürün; tatlı kara kiraz, yaban mersini, Concord üzümü, nar, açai, aloe vera, yeşil çay ve üzüm çekirdeği ekstresi gibi çok güçlü bir bitkisel içeriğe sahip olmasının yanı sıra lezzetiyle de dikkat çekiyor. Babanızın vücut sağlığı ve wellness için ihtiyaç duyduğu destekle beslenme programını takviye etmesinin lezzetli ve pratik bir yolunu sunuyor. Tadını doğadan alan “Reserve” tatlı meyve aroması ilave şeker, yapay aroma, renklendirici veya tatlandırıcı içermiyor.

Kompakt ve rahatça taşınan paketleriyle her an yanınızda olan Reserve, 30’lu paketler halinde satışa sunuluyor ve paketin üst kulakçığı yırtılarak kolayca içiliyor.