Jeunesse ile Annelere Işıltılı ve Canlı Bir Cilt

Dünyanın en büyük network marketing şirketlerinden Jeunesse Global, Anneler Günü hediyesine henüz karar vermeyenlere “Instantly Ageless” mikro kremini öneriyor. Hediye edeceğiniz bu ürün ile anneniz iki dakika gibi kısa bir süre içerisinde, göz altı torbalarının, yüzdeki ince çizgilerinin ve kırışıklıklarının azaldığını görecek.

Annenizin yaş almasının sonucu olarak çıkan kırışıklıklarının gözle görülür belirtilerini kısa bir sürede azaltmak artık hayal değil. Güçlü bir kırışıklık önleyici olan Instantly Ageless yüzünüze uyguladıktan sonra iki dakika gibi bir süre içerisinde, göz altı torbalarının, yüzdeki ince çizgilerin, kırışıklıkların, gözeneklerin ve cilt tonu farklılıklarının görünümünün azalmasını destekliyor.

Jeunesse tarafından özel olarak tasarlanan bu mikro krem, elastikiyetini kaybeden alanları hedef alarak, yüze uygulandıktan sonra kişiye göre değişebilen 6-9 saat arası gibi bir süre boyunca, gün içerisinde cilt tonunun gözle görülür bir şekilde eşitlenmesine, cildin daha canlı, genç ve ışıltılı görünmesine yardımcı oluyor. Instantly Ageless’in alın ve kaş bölgesine, düşük göz kapaklarına, kaşlar, göz altı torbalarına, kaz ayaklarına ve gözeneklere uygulanması öneriliyor.