Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’dan Sevgililer Günü İçin ‘Kırmızı Ve Siyah’ Eğlence

Bodrum, 31 Ocak 2023Bodrum’un en güzel noktalarından birinde konumlanan “Kempinski Hotel Barbaros Bay” Sevgililer Günü’nü ‘Kırmızı & Siyah’ konseptli akşam yemeği ve parti ile kutluyor. Ege Denizi’nin benzersiz mavisiyle yeşilinin buluştuğu romantik ve etkileyici atmosferinde misafirlerine eşsiz bir deneyim sunan “Kempinski Hotel Barbaros Bay” 14 Şubat için birbirinden keyifli içerikler hazırladı.

Sevgililer Günü’ne özel düzenlenen, tüm kadın davetlilerin kırmızı, erkek davetlilerin siyah giysilerle katılacağı gecede misafirler “Valentina” ve “Valentino” kokteyller ile karşılanacak. ‘Kırmızı & Siyah’ akşam yemeğinde canlı caz performansı ve canlı duo performans ile eğlenceli müzikler gecenin güzelliğine eşlik edecek. Yemeği takip eden partide ise konuklar canlı DJ performansı ile eğlencenin doruğuna varacak.

Odalarda 14 Şubat için ikramlar ve sürprizlerin sunulacağı Sevgililer Günü’nde bu geceye özel cazip konaklama paketleri hazırlandı. Misafirlerine yemeğe veya partiye katılma alternatifleri de sunan programlar farklı tercihlere uygun olarak tasarlandı. Bu unutulmaz geceyi takip eden gün,  ayın 15’inde ise konaklamalı paket dahilinde şampanya ve çikolata fondü ile pek çok alternatif lezzetin yer aldığı zengin bir büfeden oluşan brunch, canlı DJ performansı ve saksafon müziği eşliğinde keyifli saatler yaşatmaya devam edecek. Sevgililer Günü’nde dileyen misafirler isteğe bağlı olarak ‘çift masajı’ da alabilecek.