Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’da Bulunan Cabana Cucina Ve Saigon Dünya Lezzetleri Sunuyor

Bodrum, 5 Haziran 2023 – Bodrum’un benzersiz doğasıyla iç içe, masmavi denizi ile çevrili bir yaşam alanı yaratan Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, bu yaz sezonunda da misafirlerine dünya lezzetleri sunmaya devam ediyor. Bodrum’un özel koylarından Yalıçiftlik’te konumlanan “Kempinski Hotel Barbaros Bay” de bulunan Cabana Cucina 5 Haziran’da, Saigon ise 9 Haziran’da kapılarını açıyor.

Kempinski Hotel Barbaros Bay, yaratıcı lezzetleri ve yazın ruhunu yansıtan renkli programları ile her damak zevkine uygun seçeneklere imza atıyor.  Meksika’nın yerel ve en özel tatlarını misafirleriyle buluşturan Cabana Cucina Restaurant ve Asya-Pasifik mutfağının egzotik lezzetlerini yaratıcı bir yorumla sunan Saigon Restaurant yaz mevsimiyle birlikte misafirleri için tatil ve lezzeti buluşturuyor.

Cabana Cucina Restaurant, dekoratif ortamında Meksika kültürünü yansıtan sokak lezzetlerini ve atıştırmalıkları, denizin tam üstünde yer alan iskelesinin büyüleyici manzarasında sunuyor. Konumu sebebiyle teknelere de rahatlıkla servis veren restoran, tacos ve guacamoles gibi sevilen lezzetlerin yanı sıra burritos, quesadillas, tostadas, mezcal, ponce gibi farklı alternatifler hazırlıyor. Bodrum mavisini gözler önüne seren Saigon Restaurant, Pan Asya lezzetlerinden özel bir seçkiyi modern yorumu ve üstün hizmet kalitesiyle sunuyor, samimi ve şık atmosferinde yemek deneyimini lezzet tutkunları için farklı boyutlara taşıyor.