Katerina Ekşioğlu FW2024 Koleksiyonu İle Yurt Dışında!

2020 yılından bugüne kadar göz alıcı koleksiyonlarıyla tasarım tutkunu kadınların tercihi olan Katerina Ekşioğlu markası, geçtiğimiz aylarda Milano Moda Haftası’nda tanıttığı FW2024 koleksiyonu ile İngiltere ve Rusya’daki  lüks giyim satış noktalarında yerini aldı. 

Katerina Ekşioğlu FW2024 Koleksiyonu İle Yurt Dışında!

Tasarımlarında zarafeti rahatlıkla buluşturan Katerina Ekşioğlu’nun ilhamını güçlü kadınlardan aldığı yeni koleksiyonunda, örgü süslemeler ve keskin çizgiler ile parlak aksesuarların kontrastı dikkat çekiyor. Doğal kumaşların kullanıldığı koleksiyonda, sıkı yaka çizgileri, tüm görünümün değişmesini sağlayan fermuar kesimleri Katerina Ekşioğlu FW2024’ün öne çıkan diğer detayları arasında yer alıyor. 

Kısa sürede moda sektöründe önemli bir başarı yakalayan Katerina Ekşioğlu, koleksiyonlarında şıklığa rahatlığı da ekleyerek özgün karakteri ve ayrıcalıklı olduğunu hissetmek isteyen kadınların tercihi olmaya devam ediyor. 

Katerina Ekşioğlu FW2024 koleksiyonu Türkiye’de ise  katerinaeksioglu.com  adresi üzerinden ve tüm Adamo mağazalarında satışta!