Karaca X Refika Birgül İş Birliğiyle Swiss Crystal 

Mutfaklarda mucizeler yaratan Karaca, tüm deneyimini evde yemek yapmaya veren, 7’den 70’e herkes tarafından sevilen başarılı aşçı Refika Birgül ile “Swiss Crystal” serisini tasarladı. 

Karaca X Refika Birgül İş Birliğiyle Swiss Crystal 

Karaca’nın sektördeki deneyimi ve üretim gücü ile Refika Birgül’ün mutfaktaki bilgi ve deneyimi ile tasarlanan Swiss Crystal serisi, PFAS ve toksik madde içermeyen malzemesi, yanmaz yapışmaz iç yüzeyi ile mutfaklarda yeni bir dönem başlatıyor.

Yenilikçi ürünleriyle hayatı kolaylaştıran Karaca; yaratıcı tarifleri ve pratik lezzetleriyle ön plana çıkan Refika Birgül ile iş birliği yaparak, mutfak alışkanlıklarını değiştirecek yeni Swiss Crystal serisini tasarladı. Ürünleriyle fark yaratan Karaca’nın kalitesi ve Refika Birgül’ün uzmanlığıyla Karacaseverlerin beğenisine sunulan Swiss Crystal serisi, zamansız tasarımı, yanmaz yapışmaz iç yüzeyi ve Swiss Crystal kaplaması ile uzun yıllar mutfakların vazgeçilmezi olacak. 

Dünyadaki ve Türkiye’deki son teknolojileri araştıran, deneyen ve test eden Refika Birgül ve Karaca Ar-Ge ekibinin ortaklığıyla üretilen, PFAS içermeyen, kolay temizlenebilen ve pratik kullanımı ile ön plana çıkan Swiss Crystal; yapışmayı önleyen yüzeyi ile yemeklere lezzet, hayatınıza kolaylık katıyor.

Karaca X Refika Birgül İş Birliğiyle Swiss Crystal 

Yoğun hayat temposunda hem zamandan tasarruf etmek hem de kolay ve pratik bir şekilde yemek hazırlamak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak Swiss Crystal serisi; balık, tavuk, pankek ve yumurta gibi yapışma ihtimali daha yüksek lezzetlerde bile kusursuz bir performans sağlarken, tane tane ve lezzetli pilav yapma imkanı da sunuyor. Soslu yemeklerden, baharatlı slow cook (yavaş pişirme) seçeneklerine, hafif zeytinyağlılara kadar birçok tarifi en kolay şekilde hazırlamanıza yardım eden Swiss Crystal serisi; pratik şekilde yemek hazırlamak isteyenleri her defasında mükemmel sonuca ulaştırıyor.

Yenilikçi ürün özellikleri ile mutfakların vazgeçilmezi olan Karaca; yeni Swiss Crystal Serisi ve daha fazlası ile Karaca mağazaları, karaca.com ve Karaca uygulamasında.