COMM-CI Aktif Yaşam Spor Giyimin En Popüler Markası Olma Yolunda!

Comm-Ci yüksek kaliteli kumaşlarla özel parçalar üretmek için yola çıkan sürdürülebilir doğa dostu aktif yaşam spor ve günlük giyim tasarım markası.

Kuruluşundan bugüne aktif yaşam giyim trendlerini takip ederken; yenilikçi, etkileyici, özgür, farklı, enerjik, canlı ve her bedenden kadınlara hitap eden Comm-Ci, şıklığı sportiflik ile birleştirdiği aktif yaşam spor ve günlük giyim koleksiyonuyla tasarım ve modayı, uygun fiyatlarla erişilebilir kılmakta.

Everyday Hero sloganıyla ortaya çıkan Comm-Ci koleksiyonu; toparlayıcı, esnek, yumuşak, konforlu, nefes alan, organik kumaşlarla vücudu iyi kavrayan kalıp ve modellerde farklı renk ve model seçenekleri ile Tayt’lar, Spor Sütyeni/Bra’lar, Crop Top’lar yanı sıra Sweatshirtler, Basic Elbise’ler, T-Shirt’ler, Şort’lar, Hoodie’ler, Eşofman Altı ve Pantolon’ların bir araya gelmesinden oluşuyor. 

Comm-Ci’ nin tasarımlarında en çok dikkat ettiği konu kumaşları ve kumaşlarının özellikleri. Üretimini yaptığı ürünlerde sağlığınızı ve konforunuzu düşünürken aynı zamanda çevreye duyarlı ve dost bir marka olma sorumluluğunda. Bu sebeple kumaş çeşidi tercihlerinde hammaddesinden üretimine kadar tüm aşamaları titizlikle gözden geçirip, çevreye en duyarlı seçimleri yapmakta.

Öz güveni yüksek kadın enerjisini sportif çizgilerle yorumlayan Comm-Ci ürünlerine

online olarak başta www.comm-ci.com.tr olmak üzere; Trendyol, Hepsiburada, Defactofit, Amazon, Bonaliva, N11, Çiçek Sepeti pazar yerlerinden ulaşmak da mümkün. Online siparişler için güvenli alışveriş ve hızlı teslimata önem veren marka, tüm siparişleri Türkiye’nin her yerine 1-3 iş gününde ulaştırmakta.