Kapadokyayı Zirvede Yaşayın!

Devlerin, Perilerin, Azizlerin ve zamanın düşler diyarı Kapadokya. Masallara ve efsanelere ev sahipliği yapmış, zamanın düşler diyarı. Hu of Cappadocia sizi aşkın savaşla harmanlandığı, azizlerin kutsadığı bu topraklarda zamanı durdurup kendi masalınızı yaşamaya çağırıyor. Her kapının ardında başka bir hikaye her gün doğumunda başka bir masalın kahramanı ve her ay ışığında başka efsaneyi yaşayacağınız unutulmaz bir tatil deneyimi için Hu of Cappadocia sizi bu büyülü toprakları ayrıcalıklarla keşfetmeye davet ediyor.

Hu of Cappadocia; Kapadokya’nın en nezih zirvesi olan Uçhisar Kalesi’nin yanında, bütün Kapadokya’ya hakim bir noktada konumlanmıştır. Eski mağara evlerin, aslına sadık kalınarak restore edilmesi ile Hu of Cappadocia’da toplam   31 adet birbirinden farklı dekore edilmiş oda oluşturulmuştur.

Odalarda farklı konseptlere sahip ve bölgede nadir bulunan taş küvetler misafirlerimize benzersiz bir deneyim sunarken fark yaratarak Hu of Cappadocia’yı seçkin misafirlerin öncelikli tercihi yapmıştır.

Güvercinlik vadisine hakim konumu ile Kapadokya’nın sembolü balonlar ve doğanın bizlere sunduğu mucizevi vadilerin görsel şöleni eşliğinde, tamamen organik ve yöresel  ürünlerden oluşan kahvaltısı ile benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Kapadokya’nın destansı gün batımı eşliğinde Çağdaş Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini bulacağınız Mel’s Cappadocia Alakart Restoranımız ve Barımız da keyifli bir günün yorgunluğunu atarken yeni Kapadokya gününüzü heyecanla planlayacaksınız.

Hu of Cappadocia ailesi olarak misafirlerimize  benzersiz bir Kapadokya deneyimini yaşatmak en büyük misyonu. Erciyes dağının heybeti ardından yükselen Güneşin renklere boyadığı Peri bacaları ve vadilerin büyülü manzarasını otelimizin terasından izlerken büyüleneceksiniz. Kapadokya tatilinizi unutulmaz bir deneyim ile en değerli anılarınız arasında yer alacak bir masala dönüştürüyoruz.

Hu of Cappadocia sizler için her detayın düşünüldüğü günümüz teknolojisinin bütün konforu ve tarihin kusursuz harmanı ile tasarlanmış seçkin mağara ve geleneksel Suitleri ile Kapadokya deneyiminizi unutulmaz kılıyor.