Coca-Cola’dan Yepyeni Bir lezzet “Coca-Cola Marshmello’s Limited Edition”

Coca-Cola, inovasyon platformu Coca-Cola Creations kapsamında tüm dünyada sınırlı sayıda üretilen yeni ürünü “Coca-Cola Marshmello’s Limited Edition’ı” gerçekleştirdiği global lansmanla duyurdu.

Ünlü DJ ve müzik yapımcısı Marshmello ile yapılan iş birliğinden doğan” Coca-Cola Marshmello’s Limited Edition” zero sugar seçeneği ile Türkiye’de de tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Coca-Cola, inovasyon platformu Coca-Cola Creations kapsamında üretilen yeni ürünü, GRAMMY’ye aday gösterilen ünlü DJ ve müzik yapımcısı Marshmello’nun sanatçı kimliğinden ilham alınarak özel olarak tasarlandı. “Coca-Cola Marshmello’s Limited Edition” ürünü Coca-Cola’nın bir sanatçıyla beraber yarattığı ilk içecek olma özelliğine sahip. Marshmello’s Limited Edition Coca-Cola, ADB, Kanada, Brezilya, Meksika, İngiltere, İspanya ve Japonya ile aynı anda Türkiye’de de 1 Temmuz tarihinden itibaren satışına başlanacak.

Ünlü DJ ve müzik yapımcısı Marshmello: “Sınırlı sayıda üretilen “Marshmello’s Limited Edition Coca-Cola”  için Coca-Cola® ile iş birliği yapmak benim için mükemmel bir tecrübeydi. Yepyeni bir aromaya sahip bu lezzetin içeriğini,  benim en sevdiğim lezzetler oluşturuyor. Umarım hayranlarımda bu heyecan verici lezzeti benim kadar sever” dedi. Marshmello’s Limited Edition Coca-Cola, sanatçının en sevdiği tatlar olan çilek ve karpuzun muhteşem Coca-Cola® lezzetiyle harmanlanmış ferahlatıcı bir bileşimden oluşuyor.

The Coca-Cola Company Küresel Strateji Kıdemli Direktörü Oana Vlad “Müzik, tıpkı Coca-Cola® gibi, toplulukları bir araya getirmek ve ortak deneyim fırsatları yaratmak için güçlü bir araç. Coca-Cola Creations çatısı altındaki yeni ürünümüz için beklenmedik bir lezzet arayışındaydık. Marshmello ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği de müzik ve Coca-Cola’yı biraraya getiren mükemmel bir karışım oldu. Marshmello’s Limited Edition Coca-Cola®’yı tüketiciye sunmak ve hayranlarını Mello’nun dünyasına dalmaya davet etmek, markamız için heyecan verici bir adım” dedi. Müziğiyle kültürü olumlu yönde etkileme arzusuyla bilinen Marshmello’un, Coca-Cola® ile yaptığı iş birliği, hayranlarını Mello’nun dünyasını (Melloverse) bizzat deneyimleme imkanı sunuyor.

Coca-Cola Marshmello’s Limited Edition’ın lansmanı için 9 Temmuz’da tüm dünyada aynı anda Fortnite’ta oynanacak ve Twitch üzerinden yayınlanacak etkinlikte de  ürün yer alacak. Marshmello’un hayranları da bu yayında benzersiz bir maceranın parçası olabilecek.  Bu özel etkinlik sonrasında; 25 Temmuz’dan itibaren ise tüketiciler kutu üzerindeki QR kodu taratıp www.coca-cola.com/creations  üzerinden Coca-Cola® Creations çevrimiçi merkezine bağlanabilecek; burada AI (Yapay Zekâ) teknolojisi  sayesinde dinleyicilerin Marshmello’un son parçasını dinlerken hissettiği duyguları kişiselleştirilmiş bir dijital sanat eserine dönüştürecek. Yılın ilerleyen dönemlerinde Coca-Cola®, yaratıcılık ve kültürel bağlantıların yön verdiği benzersiz yenilikler ve iş birlikleri içeren daha başka sınırlı üretim Coca-Cola® Creations ürünlerini de piyasaya sunacak.