Kahve Dünyası’ndan Hem Lezzetli Hem Eğlenceli Aktivite: Çikolata Atölyesi

Yarıyıl tatilinde keyifli ve lezzetli bir aktivite arayanlar Kahve Dünyası Fabrika Veliefendi’de düzenlenen çikolata atölyelerinde buluşuyor.

Kahve Dünyası’ndan Hem Lezzetli Hem Eğlenceli Aktivite: Çikolata Atölyesi

4-10 yaş grubuna özel olarak düzenlenen çikolata atölyelerinde çocuklar, usta şeflerden kakao çekirdeğinin çikolataya dönüşme hikayesini dinleyip kendi çikolatalarını hazırlamanın keyfini sürüyor.

Sömestir tatili 22 Ocak’ta başlıyor. Tatili eğlenceli bir aktiviteyle geçirmek isteyenlerin adresi Kahve Dünyası Çikolata Atölyeleri oluyor. Kahve Dünyası Çikolata Atölyesi’nde çocuklar, usta çikolata şeflerinden önce çikolatanın hikayesini öğreniyor, ardından ise kendi elleriyle çeşit çeşit çikolatalar hazırlamanın tadını çıkarıyor. Atölye sonunda çocuklara günün anısına özel sertifikalar ve hazırladıkları çikolatalar hediye ediliyor. 4-10 yaş grubuna özel olarak düzenlenen ve yaş kategorisine göre gerçekleştirilen etkinlikte, çocuklar keyifli vakit geçirirken, el becerilerini de geliştiriyor. Kahve Dünyası Veliefendi Fabrika’da düzenlenen çocuklara özel Çikolata Atölyesi 45 dakika sürüyor. Katılım ücreti ise 450 TL. Biletler Biletix’te…