Kahvaltılarınıza Estetik LAV Vira Dokunuşu

Keyifli anları büyük mutluluklara dönüştüren LAV, modern ve yalın çizgileriyle göz alan Vira kase ile kahvaltı sofralarına keyif katıyor. Zarafetiyle fark yaratan Vira kase, farklı boylarıyla çeşit çeşit kahvaltılıkların sunumlarını güzelleştiriyor.

Kahvaltılarınıza Estetik LAV Vira Dokunuşu

Kahvaltı, şüphesiz günün en güzel, en keyifli öğünlerinden biri… Hayatın her anını güzelleştiren LAV, Vira ile sofralara şıklık katarak kahvaltı keyfini taçlandırıyor. Modern ve özgün tasarımıyla göz alan LAV Vira, farklı boylardaki çeşitleriyle sunumlarınızı zarafetle tamamlıyor. Vira’nın yalın çizgileri, rengarenk kahvaltılıklarla birleştiğinde sofralar daha eşsiz ve şık görünüyor.

Kahvaltılarınıza Estetik LAV Vira Dokunuşu

Vira kasenin küçük boyları çeşit çeşit reçeller, marmelatlar için kullanılabiliyor. Bu sayede bir öğünde tüketeceğiniz kadarını sofraya geliyor. Zeytinler ve soslar ise orta boy kaselerde çok şık görünüyor. Vira Çerezlikler ise salatalık, domates, biber sunumlarını tamamlıyor. Kahvaltı sofralarını güzelleştiren Vira kase çeşitlerine tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.