En Şık Kokteyl Sunumları LAV İmzası Taşıyor!

Hayatın her anına keyif katan LAV, enerji dolu yaz günlerine lezzet dolu içecekler, taptaze meyvelerle hazırlanan kokteyller çok yakışıyor. Birbirinden şık LAV ürünleriyle sunacağınız tüm içecekler göze de hitap ediyor. Frosty Dondurmalık-Tatlı Servisi, geniş hacmi sayesinde meyvelerle, nane, biberiye gibi taze otlarla süsleyebileceğiniz içeceklerin sunumu için de kullanılabiliyor. Frosty yalın tasarımıyla dondurma, tatlı, içecek ve hatta farklı atıştırmalıklar için yapacağınız sunumlarda hayal gücünüzü dilediğinizce kullanmanıza olanak sağlıyor.

Yenilikçi duruşuyla içecekleriniz için en doğru seçim olan Liberty Meşrubat Bardağı, yaratıcılıkta sınır tanımayanların ellerinde lezzetli atıştırmalık ya da tatlı sunumlarına benzersiz bir şıklık katıyor. Modern tasarımı ve estetik kum saati formuyla dikkat çeken Derin Meşrubat Bardağı, yalnızca soğuk içecekleriniz için değil, lezzetli tatlılarınız için de enfes sunumlara ilham oluyor. 

Yumuşak hatlarıyla son derece zarif görünen Lal Meşrubat Bardağı, geniş hacmi sayesinde lezzet dolu kokteylleri ve sevdiğiniz içecekleri doya doya içmenize imkan veriyor. Zarif ve modern formu, ideal boyutları sayesinde kokteyllerden limonatalara, detoks içeceklerinden soğuk kahvelere birçok farklı içeceğin sunumunda kullanılabilen Fiesta Kokteyl Bardağı, yazın vazgeçilmezi oluyor.

Misket Kokteyl Bardağı’nın 235 ve 300 ml olmak üzere iki farklı boyutu ve modeli bulunuyor. Uzun ayağıyla son derece estetik görünen Misket Kokteyl Bardağı’nın kokteyllerin yanı sıra porsiyonluk tatlıların sunumları için de tercih edilebiliyor.

Yaza keyif katacak kokteylleriniz için kullanabileceğiniz “Hayat Dolu LAV” ürünlerine tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.