KADINLAR GÜNÜ’ NE ÖZEL GENÇLİK İKSİRİ!

Kadınların en büyük yardımcısı olmaya aday Sinoz, sadece Kadınlar Günü’nde değil yılın 365 günü sizi bir adım öne taşıyacak! 

Yapılan araştırmalara göre kış aylarında kadınlık hormonu olan östrojenin seviyesi arttığı için ciltte yağ dokusu alt alta değil, yan yana dizilir. Şehirli kadının en büyük problemi; cildin pürüzsüzlüğünün azalması, yüzün pozitif görünümünü kaybetmesi, elmacık kemiklerinin daha az belirgin hale gelmesi, kırışıklıkların belirginleşmesi ve derinleşmesi, yüz ovalinde sarkmalar ve ciltte hacim kaybının meydana gelmesi gibi birbirini takip eden süreçlerden oluşan morfolojik yaşlanma…

Cildimizin güzellik formülü SİNOZ,  bu sorunları kökten çözüyor ve Kadınlar Günü’ nde bizlere İndirimli Fırsat Paketleri sunuyor!

 

Kadınlar Günü’ne Özel “Güzelliğin Sırrı Paketi” 

5 etkili ürün içeren Güzelliğin Sırrı Paketi Kadınlar Günü’ne özel 397TL yerine sadece 279TL! 

Yorgunluk izlerinizi silecek Yüz Bakım Maskesi, güneş lekelerinizden kurtulmanıza yardımcı Leke Kremi, yaşlanma karşıtı bir savaşçı Mavi Anemon Çiçeği Kremi, aydınlık bir göz çevresi için Göz Çevresi Bakım Kremi ve koruyucu bakım sunan nem takviyesi Yüz Temizleme Jeli’ ni içeren “Güzelliğin Sırrı Paketi”  ile yenilenip, canlanabilir hem de bitkisel ürünleriyle cildinizin doğal savunma mekanizmasını güçlendirebilirsiniz.

 

Sinoz Yüz Bakım Maskesi:

Alentolin ve Bentonit Killeri içeren formülü ile yağ emilimini artırarak cildi arındırır. Papatya ve salatalık içeriği ile cildi koruyarak nemlendirir. Spiriluna su yosunu ile de maruz kalınan olumsuz dış etkenlerden cildi korur. Haftada 2 kere, tercihen gece yatmadan önce göz ve ağız çevresi haricindeki bölgelere ince bir tabaka halinde sürerek 15-20 dakika kadar bekletin. Daha sonra soğuk su ile durulayın. Fiyat: 69TL

 

***Sinoz Yüz Bakım Maskesi, içeriğindeki kaolin ve bentonit kil özlerinin derinlemesine arındırıcı etkisi sonucunda; cilt üzerinde kısa süreli, geçici kızarıklıklara sebep olabilir. Her cilt tipine göre farklı sonuçlar gösterebilir. Genel kullanım içindir.

 

sinoz-lekeSinoz Leke Kremi:

C vitamini ve meyan kökü içeriği ile ciltte koruma sağlar. Cilt açıcı ve renk eşitleyici özelliği ile lekeleri gözle görülür bir şekilde azaltır.  Yeterli miktarda leke kremi göz çevresi hariç temiz cilde günde iki defa, dairesel hareketlerle uygulayınız. Leke Kremi uygulanan bölgeyi suyla temas ettirmeyiniz. Fiyat: 112 TL (indirimli fiyattır.)

 

***Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz, herhangi bir alerjik durum olursa kullanmayınız. Leke Kremi ilaç değil, kozmetik üründür. Her cilt tipine göre farklı sonuçlar gösterebilir. 

 

sinoz-mavi_anemon_cicegi_kremiMavi Anemon Çiçeği Kremi:

Kayısı, üzüm çekirdeği ve nar içeriğiyle güçlü bir antioksidan ve besleyici bakım kaynağıdır.

Kolajen içeriği ile cildin yenilenmesini destekleyici ve yaşlılık karşıtı bir bakım sunar. Pentavitin takviyesi ile 72 saate kadar yoğunlaştırılmış nem desteği takviyesidir.

Fiyat: 89 TL

***Yeterli miktarda kremi tercihen günde bir defa, gece yatmadan önce temiz ve kuru cilde ince bir tabaka halinde uygulayınız. Uygulanan bölgeyi suyla temas ettirmeyiniz. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz, herhangi bir alerjik durum olursa kullanmayınız. 

Sinoz-GozCevKremiSON-1Sinoz Göz Çevresi Bakım:

Aloa vera, kafein içeriği ile aydınlatıcı ve kırışık önleyici bir bakım sağlar. Shea butter ile yoğun bir nem desteği takviyesidir. Sinoz Göz Çevresi Bakım Kremi;  göz çevresinde oluşan sıkılık kaybı, yaşlılık belirtileri ve kırışıklıkları önlemede nokta atışı bir bakım sunar. Fiyat: 62 TL

 

***Yeterli miktarda kremi elmacık kemikleriniz üzerinden dairesel hareketlerle göz çevrenize doğru uygulayınız. Uyku öncesi uygulanması tavsiye edilir. Uygulanan bölgeyi suyla temas ettirmeyiniz. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz, herhangi bir alerjik durum olursa kullanmayınız.

 

 

 

Sinoz-YuzTemizlemeJeliSinoz Yüz Temizleme Jeli:

Aloa vera ve salatalık özleri ile koruyucu ve onarıcı bir bakım sunar.

At kestanesı ve papatya içeriği cildi nemlendirir. Sinoz Yüz Temizleme Jeli’nin aloe vera ve salatalık özleriyle koruyucu bakım etkisi sağlar. Provitamin B5 ile yoğunlaştırılmış bir nem desteği takviyesidir.

Fiyat: 22TL

***Her gün yatmadan önce az miktarda ürünü avuç içine sıkın ve bir miktar suyla köpürtüp göz bölgesi hariç yüzünüze masajla uygulayın. Sonrasında ise yüzünüzü bol su ile durulayın. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz, herhangi bir alerjik durum olursa kullanmayınız.