GUESS? INC, GLOBAL MÜZİK STARI J BALVIN İLE KAPSÜL KOLEKSİYONU İÇİN İŞ BİRLİĞİ YAPTI

Global moda markası özel ‘GUESS Vibras’ kapsül koleksiyonu için global müzik starı J Balvin ile birlikte çalıştı.

GUESS bu bahar, birçok Latin Grammy ödülüne sahip J Balvin tarafından tasarlanan ve 42 parçadan oluşan enerjik kapsül koleksiyonu ”GUESS Vibras” ı moda tutkunlarıyla buluşturmaktan gurur duyuyor. Koleksiyon, 7 Şubat’tan itibaren GUESS mağazalarında ve shop.guess.com adresinde satışa sunulacak.

 

Medellin, Kolombiya kökenli Balvin, Latin müziğini global başarıya ulaştıran ikinci nesil reggaeton devriminin lideridir. Balvin, 1 numara olan 12 Latin single ile kısa sürede 50 milyonun üzerinde sosyal medya takipçisi elde etti ve Youtube videosu 11 milyarın üzerinde izlenmeye ulaştı.

Koleksiyonun 90’lı yılların Miami’sinden ilham aldığını anlatan J Balvin, “Vibras Koleksiyonu” hakkında şunları söylüyor: “Güzel enerji güzel hislerdir, sadece gülümseyin, ihtiyacımız olan tek şey aşk. GUESS gibi global bir markayla iş birliği yaparak kendi koleksiyonumu tasarlamak bir rüyaydı ve bu sadece başlangıç”.

 

GUESS? Inc ve GUESS Jeans Amerika Marka Ortakları Yöneticisi Nicolai Marciano, iş birliğine ilişkin şunları söyledi. “J Balvin, iyi enerjiler ve hayat dolu. Tasarladığı koleksiyon da hislerle ve onun müzik ve kültürle ilgili temsil ettiği şeylerle ilgili.  Kampanyada GUESS objektifinden yansıttıklarını, kıyafetler ve renkler üzerindeki etkisini izlemek dönüşümseldi ve bu GUESS için bir ilkti.  J Balvin ve GUESS ile bunu yapabilmek çok özel bir andı.”

GUESS’in kurucu ortağı Paul Marciano, ‘’Tasarım sürecinde J Balvin ve Nicolai arasındaki kimyayı izlemek benim için çok keyifli ve öğretici oldu. Millennial’ların nasıl düşündüğünü, yarattığını ve modanın bugün onlar için ne anlama geldiğini gördüm. Hiç kural yok!” dedi.

 

İlhamını Balvin’in liste başı ‘’VIBRAS’’ albümünden alan 42 parçalık “GUESS Vibras” koleksiyonu hem kadın hem de erkekler için hazır giyim ve aksesuar ürünlerinden oluşuyor. Balvin’in kişisel tarzı ve rengarenk, risk alan estetik bakış açısı her parçada kendini gösteriyor. Onun tasarımlara kişisel katkıları bu iş birliğini GUESS için daha çekici kılarak global bir cazibe kattı.

Kadın koleksiyonunda kırmızı, sarı, beyaz , pembe ve yeşil tonlarda oversize cut-off crop tişörtler, tulumlar, saç bantları, kalın askılı atletler ve eşofman altları yer alıyor. Koleksiyonun öne çıkan parçalarından color block paçaları kesik denim şortlar, kraliyet mavisi, altın sarısı, koyu kırmızı ve yeşil yeleklerle kombinleniyor.

Erkek koleksiyonu da color block denimler ve rahatlık hissi veren, enerjik  eşofmanlar sunuyor. Kırmızı, sarı ve yeşil batik, oversized erkek tişörtlerinin yanı sıra “VIBRAS” albüm çizimlerinin kullanıldığı çizgili gömlekler, kickboks Vibras şortlarıyla kombinleniyor. GUESS Vibras koleksiyonu, hem erkek hem de kadınlar için parlak ve cesur renk paletine sahip mayolar,  12 farklı gözlük, çorap, damalı desen askıları olan çok renkli color block bel çantaları da sunuyor.