JIMMY CHOO SS 2017 KOLEKSİYONUYLA OYUNUN RENGİNİ DEĞİŞTİRİYOR

Başarılı model Kiki Willems ve Lou Gaillot‘in Jimmy Choo için kamera karşısına geçtiği İlkbahar/Yaz koleksiyonu kampanyasının görüntüleri yayınlandı.

Lüks ayakkabı markası Jimmy Choo, yeni koleksiyonunun baharı andıran cesur, çiçek bezeli tasarımlarıyla sezonun en etkileyici ayakkabı tasarımlarını yaratarak oyunu değiştirmeye hazırlanıyor.

Jimmy Choo kadını bu buhar ‘Lolita’, ‘Dillan’ gibi modellerle seksi ve etkileyici sandaletler, lazer kesimli, metalik tonlarda topuklular giyecek.

Markanın kreatif direktörü Sandra Choi, ‘Bu koleksiyonun reklam kampanyası için Jimmy Choo kadını ve erkeğinin aynı ortamda resmedilmesini istedim. Doğanın eşsiz benzersiz güzelliği bu koleksiyon için yaratılan tasarımların çıkış noktası oldu. Yoğun şehir hayatlarımızın içinde bir saniye durup varoluş mucizelerini hatırlamak, doğanın farkına varmaya hepimizin ihtiyacı var. Bu ihtiyaçtan hareketle doğanın etkileyici gücünü tasarımlardaki geniş perspektifle vurgulamaya çalıştık.’ dedi.

Jimmy Choo İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyon ürünlerinden sizin için seçtiklerimize galeriden ulaşabilirsiniz.

carrie-85-mirror-leather-jazzberrycarrie-100-suede-w-paillette-heel-iris-natural-iris diamond-65-suede-gloss-elaphe-mirror-leather-light-mocha-natural-honey-gold