JBL’den Karne Hediyesi Alternatifleri

JBL’in üstün ses deneyimi sunan uzun ömürlü hoparlör ve kulaklık modelleri, yoğun bir okul dönemini geride bırakan öğrenciler için unutulmaz anlara eşlik edecek hediye alternatifleri sunuyor.

2021-2022 Eğitim öğretim yılının tamamlanmasına günler kala öğrencileri fiziksel olarak karne alma heyecanı, ebeveynleri ise tatlı bir hediye telaşı sardı. Oyun tutkunları ile müzikseverler için günlük kullanıma uygun kesintisiz müzik deneyimi sağlayan birçok kulaklık ve hoparlör seçeneği sunan JBL, ebeveynlerin karne hediyesi arayışına yönelik farklı alternatif sunuyor.

Oyun tutkunlarının seçimi: JBL Quantum

JBL’in oyuncu kulaklığı modeli Quantum 100, JBL QuantumSOUND Signature özelliğiyle oyundaki en küçük ayrıntıları dahi duymanızı sağlıyor. Detaylı ses iletimi de sağlayan model, aynı zamanda bu özelliğiyle oyun sırasındaki kullanımlarda kullanıcılarına rakipleri karşısında avantaj sağlıyor.  Quantum 100’ün başa rahatlıkla oturmayı sağlayan yumuşak kulaklık pedleri, kullanıcılara konforlu bir deneyim yaşatıyor. Aynı serinin öne çıkan diğer modeli Quantum 350, hiçbir sesi kaçırmamanızı sağlayan sistemi, tamamen kablosuz olması, 5 dakika şarj edildiğinde 1 saatlik kullanım süresine ulaşmayı sağlayan hızlı şarj özelliği ile en uzun oyun seanslarının bile vazgeçilmezi olmaya aday. Kulaklık, USB Type-C yuvası üzerinde bir yandan şarj olurken diğer yandan kullanıcılara oyuna devam edebilme olanağı da sunuyor.

Su ve toz geçirmez hoparlörlerle müzik her yerde!

JBL’in Go 3 ve Clip 4 bluetooth hoparlörleri, IP67 sertifikalı toz ve su geçirmeyen yapıları sayesinde, her ortamda müzik zevkinizin kesintisiz devam etmesini sağlıyor. Go 3 hoparlör, kullanıcılarına 5 saat boyunca devamlı müzik keyfi sunarken JBL’in Clip 4 modelinde bu süre 10 saate kadar çıkabiliyor. JBL Go 3 ve Clip 4 bluetooth hoparlörler, Pro Sound sistemi sayesinde üstün ses performansı sunmanın yanında, birçok renk seçeneği ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor.  


Kesintisiz müzik deneyimi sunan kulaklıklar

Özel olarak boyutlandırılan ve işitme sağlığını korumak için ses seviyesi 85dB’yi aşmayacak şekilde tasarlanan JBL Jr310 kulak üstü kulaklık, mükemmel bir müzik deneyimi vaat ediyor. Hem kablolu hem de bluetooth modeli ile genç müzik tutkunlarına kesintisiz şekilde eğlence sunan bu kulaklıklar, yumuşak kafa bandı ve kulak yastıklarıyla kullanıcılarına konforlu müzik dinleme deneyimi sunuyor. JBL’in Wave 100 TWS kulaklık modeli ise çift bağlantı özelliği sayesinde tek kulaklıkla da çift kulaklığı kullanırken olduğu gibi bağlantı sağlıyor. Kullanıcılara 20 saate kadar pil ömrü sunan ses asistanı destekli Wave 100 TWS’nin, aynı zamanda eller serbest aramalar için sezgisel ve kullanışlı kontrolleri bulunuyor. Dahili mikrofonu sayesinde görüşmelerde ideal bir kullanım sunan 510 BT kulaklık, 5 dakikada hızlı şarj olabilme özelliğiyle 2 saat kullanım, tam şarj olduğunda ise 40 saate varan kullanım imkânı sağlıyor. Pure Bass özelliği sayesinde sesi etkin bir şekilde ileten 510 BT, çoklu bağlantı özelliği sayesinde iki farklı cihaz arasında rahatlıkla geçişi mümkün kılıyor.