İstanbul’un Yeni Uzakdoğu Konsepti “Little Buddha” Akmerkez’de Açıldı

Yeme içme sektörünün önde gelen markalarının sahibi Happy Group, yepyeni bir konsepti daha hayata geçiriyor. Uzakdoğu mutfağı sevenlere birbirinden farklı seçenekler sunan Little Buddha’nın ilk şubesi, İstanbul’da Akmerkez AVM’nin giriş katında hizmete açıldı.

Yükselen trend Uzakdoğu mutfağının en seçkin lezzetlerini “ulaşılabilir hizmet ve lezzet” anlayışıyla sunan Little Buddha, alanlarında uzman ve deneyimli şeflerin ellerinden çıkan 110’dan fazla seçenekle, yepyeni bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

Türkiye’de çok sevilen ve tercih edilen dünya mutfaklarından biri olan Uzakdoğu mutfağının en yeni temsilcisi Little Buddha”, Happy Group çatısı altında ilk şubesini Akmerkez’de açtı.

Uzakdoğu mutfağının orijinal ve seçkin tatlarını “ulaşılabilirlik” mottosuyla misafirlerine sunmayı hedefleyen Little Buddha’da seçkin ve lüks Uzakdoğu restoranlarında yer alan lezzetleri servet ödemeye gerek kalmadan deneyebilirsiniz.

Uzun yıllardır Türkiye’de ve Yurt dışında önemli Uzakdoğu işletmelerinde görev alan deneyimli şeflerin hazırladığı, 110’dan fazla seçenek sunan zengin menüsüyle dikkat çekenLittle Buddha’nın Corn Tempura, Dynamite Shrimps ve Ponzu Soslu Trüflü Edamame spesiyalleri oldukça iddialı…

Sushi’de set menüler dahil yaklaşık 55 farklı sushi, noodle çeşitleri ve ana yemekler sunan Little Buddha’nın kokteyllerinden Bergamot, Butterfly ve Lavender’i ise mutlaka denemelisiniz.

Yeni Lokasyonlar Sırada

Sektörde 25. yılına yaklaşan Happy Group, bu kez de Uzakdoğu mutfağında zincirleşmeyi hedefliyor.

Little Buddha’yı önümüzdeki dönemde farklı lokasyonlarda açmayı planlayan Grup, pahalı algısına sahip Uzakdoğu lezzetlerini, aynı özen ve kalite anlayışıyla ama daha “ulaşılabilir” koşullarla sunuyor.