Işıltılı ve Sade Dokunuşların Adresi

Tina Jewellery’nin net ve bitirici hamlelerle çizgisini koruyan tasarımları, her stilin kullanımına uygun görünümünü yalın gustosuyla tamamlıyor. Tina imzalı mücevherler; tasarım, form ve taşların mükemmel birlikteliğiyle çarpıcı görünümlerin sadelik dolu anahtarı oluyor.

Tina Jewellery, gold, rose ve gümüş kullanarak tasarladığı koleksiyonuyla mücevher modasını baştan yazıyor. İçinde parlayan ışığı dışarıya da yansıtmak isteyenler için Tina imzalı tasarımlar göz kamaştırmaya hazırlanıyor.

Tasarımların tümü 18 ayar altından oluşuyor. Altın ve gümüşün kullanıldığı zincirin inci, pırlanta ve turmalinle süslendiği barok kolye, günlük kullanıma da uygun görünümüyle anahtar bir parça olma özelliği taşıyor. Aynı serinin küpe formu da sunuluyor. Bir su damlası duruluğunda üretilen küpeler, yine inci dokunuşunun asaletiyle dikkat çekiyor.

Roze altının kullanıldığı, çift katlı kolye ise zarif işlemeleriyle göz doldururken, taşıdığı pırlantalarla da adeta ışıldıyor. Küpe ve yüzük seçimlerinde ise Tina kurtarıcı birer alternatif öneriyor. Sıralı pırlantalarla süslenen gold rengi ürünler her devrin favorisi oluyor. Yine gold ile zirvenin adresi olan bir diğer tasarım da parmağı saran bir yılan formunda işlenen ve ucunda toplanan pırlantalarla zengin bir görünüm sunan yüzükler…