İNATÇI SELÜLİT GÖRÜNÜMÜNE KARŞI EKSPRES BAKIM: LIERAC BODY SLIM EXPRESS

LIERAC’LA BİR HAFTADA DAHA İNCE DAHA SIKI

Yaza formda girmek için selülitlere savaş açmanın zamanı geldi! İşte yazı kusursuz bir vücutla karşılamak isteyenler için Fransız dermokozmetik markası Lierac’tan karşı koyamayacağınız bir öneri; Body Slim Express!

İçeriğindeki bileşenler ve güçlendirilmiş aktif kafeinler ile hızlı ve yoğun bir şekilde yağ yakmanıza yardımcı olan Lierac Body Slim Express, inatçı selülitlerle savaşarak etkili bir incelme sağlıyor. Cilt tarafından anında emilen mavi serum yapısı ile yapışkanlık hissi bırakmaz. Yaklaşan yaz aylarına hazırlanmak için profesyonel vücut şekillendirme tekniği kadar etkin bir sonuç sunan Body Slim Express yağ tutulumuna karşı kısa sürede etkili sonuç almak isteyen kadınlar için özel olarak tasarlandı!

Fransız dermokozmetik markası Lierac’ın selülitle savaşan portakal kabuğu görünümüne karşı etkili plajda çekinmeden boy gösterin, kendinizi iyi hissedin!

Body-Slim Express

Fransız dermokozmetik markası Lierac, yerleşmiş selülit, uzun süreli kilo problemi yaşayan ve kısa sürede en hızlı sonucu almak isteyen kadınlar için Body Slim Express’i geliştirdi. Body Slim Express, içeriğindeki güçlendirilmiş aktif kafein ve zencefil sayesinde selülit görünümünü 7 gün sonunda azaltan ilk vücut şekillendirici serum olma özelliğine sahip. Hızla emilen ve yağsız yapıya sahip Body Slim Express, ilk yapılan araştırmalara göre yüzde 90 pürüzsüz bir cilt ile bel kısmında 3.1 cm incelme sağlıyor.