İLVİ İle Yaz Stilinizi Renklendirin!

Konforlu sneaker’lar, neon renkli stilettolar, yüksek doz platformlar ve sıcak yazı müjdeleyen sandaletler… Yaz modasının trendleri ve göz alıcı aksesuarlar ile zenginleştirilmiş modelleri, dinamik, çarpıcı, eğlenceli ve stil sahibi tasarımları ile İLVİ bu yaz da fark yaratıyor…

Canlı tonlardaki doğal renkler, şehirde başlayıp sıcacık tatil ruhu ile buluşuyor. Konforlu sneaker’lar, neon renkli stilettolar, yüksek doz platformlar ve sıcak yazı müjdeleyen sandaletler, yaz modasının trendlerinden oluşan İLVİ tasarımları, kusursuz uyumu her parçada gözler önüne seriyor.

Yaz renklerini kombinlerine yansıtmanın en şık ve konforlu hali İLVİ, yazın enerjisini ve büyüsünü ortaya çıkaran tasarımları ile her anınıza eşlik ediyor.

İster topuklu sandalet, ister stiletto, ister spor ayakkabı isterse de terlik… İLVİ 2022 İlkbahar&Yaz Koleksiyonu ile ayaklarınız bu yaz da rahatlıktan ödün vermediği gibi trendleri de takip ediyor.

Her zamana, her kombine uygun, birbirinden renkli yaz koleksiyonunda yer alan tasarımları ile İLVİ, tüm iddiasıyla yaz stilinizi renklendiriyor.      

İLVİ, ayakkabı ve çanta dolabınızda her tarza uygun seçenekleri ve tasarımları ile hayatı kolaylaştırıyor.

2022 İlkbahar&Yaz koleksiyonunda, olmazsa olmaz renklerden siyah ve beyazın gücünden ilham alan İLVİ, dikkat çeken renk seçenekleri ve tasarımları ile zevkinize ve rahatınıza en uygun seçimi yapmanızı kolaylaştırıyor! Zamansız modelleri ile tarzınıza güç katan tasarımlar markanın yeni koleksiyonunda da yerini alıyor.

İLVİ 2022 İlkhabar&Yaz Çanta Koleksiyonu ise; ilkbaharın renkleri,  konforlu ve lüks çizgileri ile stilinize çarpıcı bir son dokunuş yapmanızı sağlıyor.

Ne stilinden ne de rahatından ödün vermeyenlerin favorisi İLVİ, elagan ve lüks çizgileri ile bu sezonda da şıklığınıza son dokunuşu yapmanızı sağlayacak.

Stilinizi konuşturacak zarif tasarımlarıyla İLVİ, 2022 İlkhabar&Yaz kadın ve erkek koleksiyonu ile her anınıza eşlik ediyor.