Güral Porselen Doğadan Aldığı İlhamı Yaz Sofralarına Taşıyor

Güral Porselen, 2022 yazının en sakin ve serinletici tonu Glacier Lake’den esinlenerek oluşturduğu yemek ve pasta takımı koleksiyonlarıyla bu yaza iddialı bir giriş yapıyor. Okyanus serinliğini sofralara taşıyacak olan Güral Porselen’in yazın en trend renkleri arasına giren mavi tonlar ve doğada aldığı ilhamla tasarladığı koleksiyonları, yenilik arayanlara alışılagelmişin dışında bir deneyim yaşatacak.

Bu yaz, yeniçağın değişen dinamiklerine uyum sağlayan form ve renk tonları ile ön plana çıkan Güral Porselen; Atina, Nesrin ve Bilbao Koleksiyonları ile yaz sofrası modasına yön verecek. Güral Porselen, doğadan esinlenerek hazırladığı natural form ve hatları ürün tasarımlarına taşıdı ve küresel renk otoritesi olan Pantone’in bu yazın trend renkleri arasında belirlediği pudramsı bir mavi olan “Glacier Lake” rengini baz aldı. Bu ilhamla tasarlanan koleksiyonları, özellikle genç, dinamik ve ferah masalar hazırlamak isteyenler için yaz sofralarına imzasını atacak.

 Dinamik, Ferah ve Özgün Sofralar…

Güral Porselen, yemek takımları modern çizgilerin ve canlı renklerin birleşmesiyle tasarlandı. Sofralar için şık ve sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken Atina yemek takımı koleksiyonu özellikle turkuaz ve mavi tonları ile göz kamaştıracak. Diğer yandan görünümü sayesinde yaz sıcağında sofraları serinletecek sunumlara imkan tanıyacak. Ayrıca bu özel yemek takımı, dekorlu bone porselen özelliği ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde lekelenme yapmayarak hayatı kolaylaştıracak.

Nesrin 24 Parça 6 Kişilik Bone Yemek Takımı ise mavinin en güzel tonları, özel formu ile büyük beğeni toplayacak. Teras, bahçe veya yazlık ortamlarda kurulacak sofralara çok yakışacak olan takım, dinamik tasarımıyla öne çıkıyor. Güral Porselen, 12 parçadan oluşan Bilboa pasta takımı ile unutulmaz sunumlar yapabilir, pasta ikramlarınız için görsel bir şölen yaratabilirsiniz.  Özel anlarınıza eşlik edecek koleksiyonlara www.guralporselen.com online mağazadan kolaylıkla ulaşabilir, yaz sofralarına yenilik katabilirsiniz.