ILONI by dilan Salon International de la Lingerie Fuarı’na Katıldı

Rahatlık, stil ve zarafetin mükemmel birleşimiyle bilinen iç giyim ve vücut giyim markası ILONI by dilan, 20-22 Ocak 2024 tarihinde Paris’de düzenlenen “Salon International de la Lingerie Fuarı’nda” yerini aldı.

ILONI by dilan Salon International de la Lingerie Fuarı’na Katıldı

İç giyim ve vücut giyim markası ILONI by dilan, rahat ve şık parçalarını Salon International de la Lingerie Fuarı’nda “Genç Tasarımcılar Bölümü’nde” sergiledi. ILONI by dilan, özgün vizyonu ile öne çıkan tasarımlarıyla fuarda dikkatleri üzerine çekti.

Gerçekleşen fuarda; Elevating Beauty, Rhymin Colors, The Selection defilelerinde ILONI by dilan markasının tasarımları yer aldı. Yalnızca seçkin markaların yer aldığı Exhibition Sergisi’nde ise markanın koleksiyonundaki Gloria takımı sergilendi.

Alışılmışın dışındaki tasarımları ve yenilikçi dokunuşlara sahip ürünleriyle göz dolduran ILONI by dilan, vücut çeşitliliğini ön planda tutarak herkesin eşsiz güzelliğini kutlamasına olanak tanıyor. 

Salon International de la Lingerie Fuarı: Modanın Kalbinde Buluşma

ILONI by dilan Salon International de la Lingerie Fuarı’na Katıldı

İç çamaşırı sektörü için dünyanın önde gelen ticari fuarı olan Salon International de la Lingerie, Fransız ve uluslararası iç çamaşırı ve ev giyimi markalarını ve tasarımcılarını bir araya getiriyor. Stil kodlarını yeniden yorumlayan yaratıcı markalardan oluşan bir seçki, Salon International de la Lingerie’nin her edisyonunda ön plana çıkıyor. 

Dilan Damgacıoğlu ve ILONI by dilan hakkında daha detaylı bilgi ve için https://www.ilonibydilan.com.tr    adresini ziyaret edebilirsiniz.