İlkbaharın Sıcaklığını Peach Makeup İle Kucaklayın!

Esteé Lauder Şirketleri çatısı altında bulunan M.A.C, Bobbi Brown, Clinique ve Esteé Lauder, güzellik normlarının ötesine geçen, duygusallığı ve birliği ifade eden “Peach Make Up” trendini duyuruyor. 

İlkbaharın Sıcaklığını Peach Makeup İle Kucaklayın!

2024 baharının sıcaklığını #PeachMakeUp ile hissetmek için Esteé Lauder Şirketleri çatısı altında bulunan M.A.C, Bobbi Brown, Clinique ve Esteé Lauder bir araya gelerek, şeftali tonlarının canlandırıcı ruhunu paylaşmaya, birlik, umut ve pozitifliği yaymaya davet ediyor!

Şeftali tonunun, güzellik normlarının ötesine geçerek yarattığı yumuşak, sıcak ve kapsayıcı hislerden esinlenen, duygusal ifade ve birliğe teşvik eden #PeachMakeUp trendi, pozitif enerjinin bir simgesi olarak ortaya çıkıyor. Huzur, neşe ve eğlence hislerini uyandırmayı amaçlayan bu hareket, canlı ve rahatlatıcı rengin duygu ve deneyimlerimize olan etkisini ortaya çıkarmaya hizmet ediyor.

Esteé Lauder Şirketleri, dünyanın dört bir yanından insanları şeftali tonlarında yaptıkları makyajlarını #PeachMakeUp etiketiyle sosyal medya hesaplarında paylaşmaya ve bu rengin ilham veren pozitif enerji ve sıcaklık hissini yaymaya davet ediyor.