İlkbahar-Yaz 2024’ün Heyecan Verici Saç Renklerine Tanık Olun

Mevsim değişikliği sebebiyle kendinizi kışa hazırlamak adına saç renginizde ufak tefek değişiklikler yapma isteği aklınızı kurcalıyor olabilir. Renk uzmanlarının bu yılın en heyecan verici olarak adlandırdığı saç renklerini sizin için derledik. Keyifli okumalar!

Kapak karesi: @hirohair

İlkbahar-Yaz 2024’ün Heyecan Verici Saç Renklerine Tanık Olun / Instagram: @hirohair

Sütlü Kahve

Diplerde tatlı kahve tonlarını; önlerde ise doğal bir şekilde serpiştirilmiş altın renkli fırça darbelerini taşıyan bu saç modeli asilliğiyle dikkatleri üzerine topluyor. Sizler de ilkbahara uygun bu şık saç rengi tercihini kuaförünüzden yardım alarak hayata geçirebilirsiniz.  

Küllü Kumral

Tam da havalardan olduğu gibi sıcak renklerden de bunalmışken serin ve tatlı bir rüzgar esse hiç de fena olmazdı değil mi? Düz renk saçınızın üzerine soğuk tonlarda tercih edeceğiniz sık ışıltılar tıpkı bu serin rüzgar gibi saçlarınızın arasında esmek üzere keşfedilmeyi bekliyor!

Bahar Ombresi

Soğuk alt tonlu bir cilde sahipseniz kesinlikle küllü sarı ombreler ve balyajlar tercih etmelisiniz. Böylelikle cildinizle birbirini tamamlayan saç renginiz yaza şık bir başlangıç yapmanız için en büyük destekçiniz olurken harika bir görünüm sergilemenize sebep olacaktır.

Sarı Vurgular

Bu yaz düz renkler yerine büyük sarı vurgulu gösterişli bir saç rengi tercih etmek istiyorsanız bu saç modeli sizin için harika bir seçenek olabilir! Cilt alt tonunuza en uygun sarıyı bulabilmek için kuaförünüzden destek alabilirsiniz.

Yoğun Bakır

İlkbaharın en sık tercih edilen renklerinden kızıl bu sezonda da tahtını koruyacak gibi gözüküyor. Bakır ve kahve vurgularıyla canlandırılabilen kızıl tonlar ateşli bir görünüm sergilemenize yardımcı olacaktır.

Renk uzmanlarının saçlar konusunda üzerinde durduğu en önemli noktalardan biri kuaförünüzü doğru seçmeniz gerektiğidir. Aksi halde istediğiniz görünümü elde edemez, ilkbahar ve yaz mevsimlerini istemediğiniz bir saç rengiyle geçirebilirsiniz. Hiçbirimiz bunun gerçekleşmesini istemeyiz değil mi?