İlkbahar 2019 Tommy Hilgifer “Gerçeğe Dönüştür” kampanyası tanıtıldı

TOMMY HILFIGER bu sezon, modern Amerika’nın hayalleri olan ve onları gerçeğe dönüştürmeyi başarabilen insanları kutluyor. Gerçek hikayeleri ve çevrelerinde değişim yaratan gerçek insanları odağına alıyor.

GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRENLER:

İlkbahar 2019 kampanyası, spot ışıklarını azimli v güçlü bir şekilde kendini yenileyerek dönüştürmeyi başaran insanlara çeviriyor.

  • Hayal Ettiğini Gerçeğe Dönüştür – Babba C. Rivera, bir girişimci ve moda gurusu olarak bu sektörde genç bir kadın olmakla ilgili beklentileri zorluyor.

t2

  • İçindeki Gücü Gerçeğe Dönüştür – Çocukluğunda göçmen olarak ülkeye gelen ve uluslararası bir modele dönüşen Halima Aden, yeni kuşak genç kızlara büyük hayaller kurmaları ve seslerini çıkarmaları için ilham veriyor.

ht

  • Kendini Değiştirmeyi Gerçeğe Dönüştür – Peyzaj mimarı Lily Kwong, kentsel ortamları dönüştürme ve insanlar ile doğa arasında bağ kurma misyonuyla hareket ediyor.

 

KOLEKSİYON

İlkbahar 2019 TOMMY HILFIGER KADIN giyim koleksiyonu üç ana ürün hikayesini içeriyor.

  • Gardıropların vazgeçilmezleri: chino pantolonlar, süveterler ve klasik beyaz gömlek, favori moda parçaları olarak her türlü gardırobu güncelliyor.
  • İkonik trençkottan Corita Kent kapsül koleksiyonumuza kadar gücü temsil eden parçalar, %100 organik pamuklu kumaşlar ve sanatçının etkileyici desenleriyle sunuluyor.
  • Polonun yeniden doğuşu: Tommy Hilfiger’ın olmazsa olmazlarından polo tişört, yeni siluetler ve detaylarla güncelleniyor ve yeniden yaratılıyor.