ANNE İLE SICAK BİR SOHBET BETA TEA ANNELER GÜNÜ KOLEKSİYONUNDA!

Dünya çay sektöründe kırk yılı aşkın köklü tecrübesiyle birbirinden özel ve lezzetli çayları tiryakileri ile buluşturan, hediyelik kategorisinin öncüsü BETA TEA, Anneler Günü için tasarladığı Floral Koleksiyonu ile bu özel günde anneniz ve sizin için sıcacık sohbetinize eşlik edecek fark yaratan bir hediye alternatifi sunuyor.

Siyah çaylardan yeşil çaya, aromalı çaylardan bitki çaylarına kadar geniş bir ürün yelpazesi olan Beta Tea en değerli varlıklarımız olan annelerimizi bu özel günde unutmuyor.

b

BETA TEA’ nin siyah çayı gül yaprağı, ahududu ve peygamber çiçeği;  yeşil çayı portakal nergisi çiçekleri ile özel şekilde harmanlayarak tasarladığı anneler gününe özel Floral Koleksiyon Çayları; insanı hem görünüşüyle cezbeden hem de damağa hitap eden muhteşem bir karışıma sahip. Eşsiz lezzeti yanında metal tasarımlı şık ambalajlı sunumu sayesinde kendinize veya sevdiklerinize verebileceğiniz taptaze bir hediye alternatifi olan bu özel koleksiyon ile annenize sevginizi sıcacık bir yolla gösterebilecek, keyifli sohbetinizde sevginizi her yudumda hissetmesini sağlayacaksınız…