İlham Veren Kır Düğünü Dekorasyonları

Büyük günün sesi uzaktan hoş geliyor ama günler yaklaştıkça etrafınızı bir panik havası kaplıyor, biliyoruz. Listede tiklenecek çok fazla şeyin olduğu hayatınızın en büyük partisine dünyada önem verdiğiniz neredeyse hepsinin davetli olduğunu da düşünecek olursak panik yapmanız oldukça normal.

desert-styled-05

Bu kaotik parti başka bir deyişle düğününüz için ilham almanız gereken her detayı elimizden geldiğince kolaylaştırmaya çalışıyoruz fakat mevzu derin. Gelinliğinden, düğün mekanına, masa düzeninden, davetiye bir çok mühim konuda doğru kararlar vermeniz gerekiyor ki her şey içinize sinsin.. Bu konuların bizce en önemlisi ise kesinlikle düğünün konsepti ve konsepte uygun dekorasyon!

Kır düğününde ne tür sandalyeler kullanılırsa kullanışlı olur? Açık hava düğünü için bar fikirleri nelerdir? Rustik düğünün vazgeçilmez dekorları nelerdir? Düğünlerin son dekorasyon trendlerinden hangisini mutlaka denemeniz gerekenler hangileri? Bunlar gibi bir çok detay düğünün görsel aşamasında size yardımcı olacak konuların başını çekiyor ve konseptinizin de temelini oluşturuyor.. Hali hazırda ulaşabileceğimiz Pinterest gibi bir cennet, binlerce fikir, Instagram’ın muhteşem düğün hesapları, her türlü tasarım dekoratif obje, konsept varken tüm bu opsiyonların arasından favorinizi seçmek çok zor.

Biz bu hafta kır düğünü, rustik tema gibi konseptleri kendine yakın görenlere ilham verebilecek, son yıllarda popülaritesi artan düğün dekorasyon önerilerini sizler için derledik, galeriye bekleriz.

desert-styled-06