İkizler Mevsimi Geldi Çattı! 20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

21 Mayıs salı gününden itibaren geçiş yaptığımız ikizler mevsimi sizi nasıl selamlıyor, yakından inceliyoruz!

20-26 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Venüs (aşk) ve Jüpiter (şans) gezegenlerinin hızla ilerlediği ikizler mevsimi geldi çattı. Bu hafta burçlar genel olarak aşk hayatlarıyla sınanabilir, beklenmedik şanslar elde edebilir ve küçük kutlamalarla sosyalliklerini arttırabilirler.

20-26 Mayıs haftası burcunuzda neler oluyor?

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Bu yılın koç burçları için en mükemmel dönemine geçiş yapmış bulunuyoruz. Yerel bağlantılarınız güçlenebilir, fikirlerinizde büyük bir ivmelenme yaşayabilirsiniz. Başarı ve şans dolu bir hafta sizleri bekliyor!

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu hafta paranızı doğru yere harcamanız konusunda evren tarafından küçük uyarılara maruz kalabilirsiniz. Bu dönemde yaptığınız yatırımların meyvelerini önümüzdeki yıl boyunca toplayabilir, bolluk ve bereket içinde geleceğinizi inşa edebilirsiniz. Aşk hayatınızda tansiyon yükseliyor! Küçük kırılmalar yaşanabilir.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Doğum gününüz kutlu olsun ikizler burçları! Bu hafta gezegenler burcunuzda toplanmaya başlıyor. Çekiciliğinizin yükseldiği, aşk hayatınızın yolunda ilerlediği harika bir hafta sizlerle! İletişim ve uyum konusunda da şansınız epey yüksek. Bu da yeni ortamlara girmenizin ve bu ortamlarda yepyeni arkadaşlıklar başlatabileceğinizin en büyük habercisi.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Bu hafta sosyal pilinizin bittiğini sık sık hissedebilirsiniz. Sezgileriniz bu dönemde oldukça güçlü olduğundan iç sesinizi dinlemeli, fevri hareket etmemelisiniz. Sosyal çevrenizde kavgalar yaşanabilir, etrafınızdakileri kırmamaya özen göstermelisiniz.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos) 

Aslanlar piste çıkıyor! Sosyalliğinizin yükselişe geçtiği ikizler haftasında bir kalabalığa hitap edebilir, kariyerinizle ilgili yeni bağlantılar elde edebilirsiniz. İlişkilerde ise sular artık duruluyor, yalnızca sevme ve sevilme zamanı!

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)  

Haftaya gergin bir başlangıç yapabilir, ilk günden bir karar vermeye zorlanabilirsiniz. Aşkta ve kariyerde cesur hamlelerden korkmayın. Değişimi en uyumlu şekilde kucaklayan burçlardan biri olduğunuzdan, zorlu yollar sizi yıldırmayacak sadece sabrınızı ölçmeye yarayacaktır. Bu haftanın bir geçişten ibaret olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Tatili planlamanın zamanı geldi! Bugüne kadar oldukça çetrefilli geçen kariyer yolculuğunuzda sular duruluyor. Aileniz ve sevdiklerinizle fikir alışverişinde bulunacağınız, beraber küçük seyahatler planlayacağınız bu eğlenceli haftada şans da sizden yana olacak!

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım) 

Akrepler için aşk ve tutku yeniden ateşleniyor. İlişkiler konusunda dikkatli davranmanız gereken bu dönemde bir sırrınızın açığa çıktığıyla yüzleşebilirsiniz. Aranıza mesafe koymanız gereken kişileri belirleyin ve sosyal ortamınızı güncellemekten geri durmayın. Mayıs ayının son haftasında şans sizinle!

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Sosyalliğin arttığı bir hafta sizi bekliyor! İkizler mevsimine geçiş yaptığımız yeni haftada yeni aşkınızla tanışabilirsiniz. Büyük partiler, çılgın kutlamalar ve görkemli davetler gündeme gelebilir. İlhamınızı pekiştiren insanlarla sohbet edebilir kendinizi hedeflerinize ulaşma konusunda daha güçlü hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

İş ve sağlıklı yaşamla ilgili düşünceleriniz pekişebilir ve bu doğrultuda yeni adımlar atabilirsiniz. Spor, meditasyon veya bir diyetisyen randevusu gündeme gelebilir. Geçiş dönemine uyum sağlamak konusunda tereddütleriniz olabilir. Bu dönemde tek başınıza kalmak yerine yakın çevrenizden yardım almak kesinlikle işinize yarayacak, iç huzurunuzu artıracaktır.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Rüzgar bu hafta sizden yana esiyor! Bu hafta iş ve zihin yoğunluğunuz azalacağından yeni hobilere yönelebilirsiniz. Eğer partneriniz yoksa yeni birileriyle tanışabilir, olan ilişkinizi güçlendirebilirsiniz. İnişler ve çıkışlar yaşansa da 2025 yılına kadar şans sizden yana! Umudunuzu kaybetmeyin ve yeniliklere her zaman açık olun!

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bu hafta etrafınızda olup biten olaylara olan merakınız artabilir. Sizin için oldukça heyecanlı ve sorumluluğu yüksek bir hafta başlıyor! Bu dönemde uğraşlarınız artabilir yeni görevler edinebilirsiniz. İçinizi ısıtacak yeni ilişkiler kurma şansınız da oldukça yüksek. Şans kapıda!