IKEA Yeni AFTONSPARV Koleksiyonu İle Evinizde Uzay Yansımalarına Tanık Olun

IKEA yeni AFTONSPARV Koleksiyonu 3 ile 7 yaş arası uzay meraklısı küçük çocuklar için geliştirdi. Çocukların uzay merakından ilham alan koleksiyonun başlangıç noktası bir grup uzay meraklısı çocukla yapılan  atölye çalışmaları sonucunda çıkan fikirler ve farklı düşünceler oldu.

IKEA Yeni AFTONSPARV Koleksiyonu İle Evinizde Uzay Yansımalarına Tanık Olun

Uzay temalı bu ürün yelpazesi, tıpkı uzayın heyecan verici ve mistik dünyası gibi yaratıcılık ve oyun için pek çok alan sunuyor. 

IKEA of Sweden’da tasarımcı olarak görev yapan Marta Krupińska, “Çocukların güneş sistemimiz ve uzay hakkında ne kadar çok bilgiye sahip oldukları bizi şaşırttı. Oyunun sizi götürebileceği yerin sınırı yok” diyor. 

Bu düşünceyle, AFTONSPARV her türlü oyunu içerecek şekilde tasarlandı.  

IKEA of Sweden Çocuk IKEA Bölge Müdürü Maria Thörn, “IKEA’da çocukların dünyadaki en önemli insanlar olduğuna ve evlerin harika bir oyun alanı olduğuna inanıyoruz. Çocuklar oyun oynama hakkına sahip, çünkü bu onların öğrenmesi, gelişmesi ve büyümesi için en iyi yol. AFTONSPARV Koleksiyonunun, çocukların yaratıcılığını körükleyeceğini ve onlara uzayla ilgili meraklarının peşinden gitmeleri için ilham vereceğini umuyorum” diyor. 

IKEA Yeni AFTONSPARV Koleksiyonu İle Evinizde Uzay Yansımalarına Tanık Olun

Koleksiyonda tamamı yüzde 100 geri dönüştürülmüş polyesterden üretilen yumuşak oyuncak astronotlar ve uzaylılar, parmak kuklaları ve bir uzay minderinin yanı sıra kartondan bir roket oyun çadırı, lambalar, yatak tekstilleri ve karanlıkta parlayan bir perde yer alıyor.   

AFTONSPARV Koleksiyonu,  tüm IKEA mağazalarında satışa sunulmaya başlandı.