H&M’DEN SÜRDÜRÜLEBİLİR MODA KAMPANYASI: ‘’BRING IT’’

H&M YENİ ‘’BRING IT’’ KAMPANYASI İLE KÜRESEL BİR GERİ DÖNÜŞÜM HAREKETİNE DAVET EDİYOR

H&M ilk Ürün Toplama girişimini 2013 senesinde gerçekleştirdi. 2013’ten beri 40,000 tondan fazla kıyafet topladı. Bugün müşteriler istedikleri kıyafet ya da tekstil ürününü getirip herhangi bir H&M mağazasına bırakabiliyor. Hedef, 2020 yılına kadar her yıl toplanan ürün sayısını arttırarak toplam 25,000 ton ürün toplamak.

İkinci bir şans için hiçbir giysi çok fazla yıpranmış, eskimiş ya da kullanılmış değildir. Tek eşi kaybolmuş çorabınız, eskimiş elbiseniz ya da yırtılmış çarşaflarınız dahil olmak üzere, tonlarca giysi ve tekstil ürünü ev atıklarıyla atılmaktadır, oysa geri dönüşümü yapılabilir veya tekrar kullanıma hazırlanabilir.

H&M’in  2013’te başlattığı küresel ürün toplama girişimi eski, kullanılamayacak tekstil ürünlerini, markası ya da durumuna bakmaksızın, en yakın H&M mağazasına getirmenizi istiyor. Onlara yeni bir hayat kazandırmak ve modada döngüyü tamamlamak için H&M’in Ürün Toplama Projesi ve “Bring It’’ kampanyasına siz de destek verin.

’Bring It’’ kampasını anlatan filmi sizlerle paylaşıyor ve hızlı tüketilen değil sürdürülebilir bir moda anlayışı için ilham veren filmi beğenmenizi umuyoruz..