H&M, Yükselen Tasarımcı Rokh İle Yeni İşbirliği Koleksiyonunu Duyuruyor

H&M, uzun süredir sevilen tasarımcı iş birliği serisinin son bölümünde, yükselen marka Rokh ile heyecan verici bir iş birliği yapacağını duyurmaktan mutluluk duyuyor. Koreli tasarımcı Rok Hwang’ın titiz gözetimi altında, gardırop klasiklerine deneysel dokunuşlar sunan Rokh, özgün zarafetiyle dikkat çekiyor. Özellikle eşsiz tasarımlarıyla aranan bir marka olan Rokh, kadın giyiminden erkek giyimine ve aksesuarlara kadar geniş bir yelpazede ürün sunuyor.

H&M, Yükselen Tasarımcı Rokh İle Yeni İşbirliği Koleksiyonunu Duyuruyor

18 Nisan 2024 tarihinde seçili mağazada ve hm.com.tr’de satışa sunulacak olan koleksiyon, Rokh’un esnek imzasını taşıyan çift katmanlı trençkotlardan çıkarılabilir etekli elbiselere, şık korse tarzı parçalardan çantalara ve iddialı takılara kadar geniş bir ürün yelpazesini içerecek.

H&M kadın giyim tasarımı ve yaratıcı danışmanı Ann-Sofie Johansson, “Rokh, şu anda modanın kalbini çalan kavramsal ancak giyilebilir kıyafetleriyle öne çıkan yeni Koreli tasarımcı dalgasının öncülerinden biri. Tasarımcı Rok Hwang’ın uyarlanabilir gardırop klasiklerini öne çıkaran seçkin bir koleksiyon sunmaktan gurur duyuyoruz ve müşterilerimizin bu parçaları nasıl benimseyeceklerini görmek için sabırsızlanıyoruz,” diyor.

H&M, Yükselen Tasarımcı Rokh İle Yeni İşbirliği Koleksiyonunu Duyuruyor

Rokh’un kreatif direktörü Rok Hwang ise, “Rokh tasarımları, zamansız bir yaklaşım için radikal bir yapıya sahip ve klasik bir görünüme sahiptir. Bu koleksiyonu, H&M aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki müşteriyle paylaşmaktan çok heyecanlıyım,” şeklinde konuştu.