Himalaya Wellness Ailesi’nden Yeni Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Seri

Etkinliğini kullandığı eşsiz bitkilerden alan Himalaya Wellness ailesi, Ayurveda metinlerinden ilham alarak 5.000 yıllık güvenilir içerikleri modern bilimle yorumluyor. Himalaya Wellness AR-GE laboratuvarlarında her bitki, bilinen ve bilinmeyen terapötik faydalarını belirlemek için ayrıntılı olarak inceleniyor. 

Himalaya Wellness Ailesi’nden Yeni Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Seri

Doğa ve bilimi bir araya getiren YENİ Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü ürün serisi ile, soğuk sıkım zerdeçal özünü, niasinamid ve glikolik asit içerikleri ile birleştiriyor. Özel bir soğuk sıkım tekniği ile zerdeçal bitkisinin biyolojik aktif prensipleri en doğal haliyle korunuyor ve bu şekilde içerikler bütünsel cilt bakımına fayda sağlıyor. Organik kaynaklı soğuk sıkım zerdeçal özü, aşırı melanin üretimini düzenleyerek koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Niasinamid içeriği ise antioksidan özellikleri sayesinde, serbest radikallerle savaşarak koyu lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor ve ışıltılı bir cilt sağlıyor. Glikolik asit içeriği ise, ölü deri hücrelerini arındıran ve yeni deri hücrelerinin oluşumunu teşvik eden soyucu özelliği ile daha sağlıklı ve ışıltılı bir cilt elde etmeye destek oluyor. 

Birçok kadın hayatı boyunca farklı etkenler sebebiyle leke problemleri ile karşılaşıyor. Bu etkenlerin en başında akne sonrası süreç, güneşin ultraviyole ışığına maruz kalındığında cildin melanin üretiminin hızlanması, yaşla beraber uzun süre güneş ışığına maruz kalınması sonucunda direnci yüksek yaşlanma lekelerinin oluşması gibi sebepler yatıyor. Bu 3 koyu leke tipi üzerinde de etki eden formülü ile koyu leke problemine sahip kişiler için harika bir bakım ritüeli sunan YENİ Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü ürün serisi, Yüz Temizleyici, Peeling, Maske, Kağıt Maske, Serum ve Yüz Kremi olmak üzere 6 adet üründen oluşuyor.

Himalaya Wellness Ailesi’nden Yeni Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Seri

Himalaya Wellness’dan YENİ Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Ürün Serisi:

YENİ Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Yüz Temizleyici:

Himalaya Yeni Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Yüz Temizleyici, cilt lekelerini ve kusurlarını görünür ölçüde azaltmaya yardımcı olmak için zerdeçal ve meyan kökünün gücünden yararlanıyor. benzersiz soğuk sıkım ekstraksiyon teknolojisi, zerdeçalın aktif bileşenlerinin korunmasına yardımcı oluyor. İçeriğindeki meyan köküyle birlikte, lekeleri gidererek cildinizi aydınlık, sağlıklı ve ışıltılı bir hale getiriyor. Paraben, Ftalat, Sabun, SLS/SLES içermeyen yüz temizleyici, dermatolojik olarak test edilmiş ve etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır.

%95 biyolojik olarak parçalanabilir ve %100 geri dönüştürülebilir ambalaja sahiptir.

YENİ Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Peeling:

Himalaya Yeni Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Peeling, Zerdeçal, Meyan Kökü ve Doğal Selülozun gücünden yararlanarak cildi ölü hücrelerden arındırıyor ve cilt lekelerini görünür ölçüde azaltmaya yardımcı oluyor. Benzersiz soğuk sıkım ekstraksiyon yöntemi, Zerdeçalın aktif bileşenlerinin koruyarak etkili sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. İçeriğindeki meyan kökü sayesinde bu peeling, matlığı azaltarak cildinize pürüzsüz, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Paraben, ftalat ve SLS/SLES içermeyen formülüyle peeling, cildi kirden ve ölü hücrelerden arındırırken cilt lekelerini azaltarak mat görünümlü cildi canlandırıyor.

*%100 geri dönüştürülebilir ambalaja sahiptir.
 

YENİ Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Maske:

Himalaya Yeni Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Maske, soğuk sıkım zerdeçal özü ile meyan kökünün gücünden yararlanıyor. Zerdeçal ve meyan kökünün etkili antioksidan özleri sayesinde bu maske, cildi derinlemesine temizliyor, mat cildi canlandırıyor, cilt lekelerini görünür ölçüde azaltmaya yardımcı oluyor ve böylece cildinize aydınlık, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Paraben, Ftalat ve SLS/SLES içermeyen doğal formülüyle ciltteki yağı ve kiri temizleyerek gözenekleri sıkılaştırıyor.

*%100 geri dönüştürülebilir ambalaja sahiptir.
 

YENİ Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Kağıt Maske:

Himalaya Yeni Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Kağıt Maske, zerdeçal ve meyan kökünün etkili antioksidan ve bitki özleri sayesinde, cilt lekelerini ve kusurlarını görünür ölçüde azaltmaya yardımcı oluyor. 1 haftalık nemlendirici seruma eş değer olan kağıt maske, cildinizin serbest radikallerle mücadele etmesine destek olan ve cildinizin doğal bariyerini geliştiren soğuk sıkım zerdeçal özü, Niasinamid, ve glikolik asit ile güçlendirilmiştir. Paraben, Formaldehit, Alkol, Ftalat, Sülfat, Mineral yağ, Silikon, PEG kaynaklı bileşenler içermeyen eşsiz formül sayesinde, cildiniz aydınlık, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazanıyor. *%100 biyobozunur kağıttan üretilmiştir.

Himalaya Wellness Ailesi’nden Yeni Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Seri

YENİ Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Yüz Kremi:

Himalaya Yeni Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Yüz Kremi, Zerdeçal ve Meyan Kökünün etkili antioksidanlarını ve bitki özlerini içeren benzersiz bir formül sunuyor. Soğuk sıkım Zerdeçal özü, %2 Niasinamid ve %2 Glikolik Asit ile güçlendirilmiş yüz kremi, hafif ve hızlı emilen yapısı sayesinde ciltte ağırlık hissi yaratmadan leke görünümünü etkili bir şekilde azaltmaya yardımcı olarak cildinize aydınlık, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Paraben ve ftalat içermeyen ve klinik olarak test edilmiş formülüyle cildinize ihtiyacı olan nemi leke karşıtı etkisi ile beraber sağlıyor.

YENİ Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Serum:

Serinin olmazsa olmaz ürünü Himalaya Yeni Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Serum, Zerdeçal ve Meyan Kökünün etkili antioksidan ve bitki özleri sayesinde, cilt lekelerini ve kusurlarını görünür ölçüde azaltmaya yardımcı oluyor. Leke Karşıtı Zerdeçal Özlü Serum cildinizin serbest radikallerle mücadele etmesine yardımcı olan ve cildinizin doğal bariyerini geliştiren soğuk sıkım zerdeçal özü, %2 Niasinamid, ve %10 Glikolik asit ile güçlendirilmiştir. Paraben ve ftalat içermeyen ve klinik olarak test edilmiş eşsiz formül sayesinde cildiniz aydınlık, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazanıyor.
 

En iyi sonuçlar için Himalaya Leke Karşıtı ürün serisiyle birlikte kullanmanız öneriliyor.