Hilton Istanbul Bomonti’de Hayallerinizdeki Düğün Gerçek Olsun

Mutluluğa giden yolda ilk adımlarınızı sevdiklerinizle birlikte İstanbul’un en büyük oteli Hilton Istanbul Bomonti’nin 1600 kişilik kapasiteye sahip ihtişamlı Grand Balo Salonu ya da 360 kişilik ferah Crystal Balo Salonu’nda atın.

Hayatınız boyunca unutamayacağınız en özel anınız, Hilton Istanbul Bomonti’nin sağladığı ayrıcalıklarla bir peri masalına dönüşüyor. Hilton Istanbul Bomonti, deneyimli ekibi ve kusursuz hizmetiyle hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz için size birçok alternatif sunuyor. Farklı konsept ve büyüklüklerdeki mekanlarıyla görkemli bir düğün, şık bir kokteyl ya da afterparty için gereken tüm imkanları sunuyor.

Şehrin en büyük kolonsuz balo salonu olan Grand Balo Salonu, 1600 kişilik kapasitesi, geniş fuaye alanı, ihtişamlı dekorasyonlara imkân sağlaması ile kalabalık aileler ve en özel gününde tüm sevdiklerini yanında isteyen çiftler için en ideal seçenek. Terasa açılan boydan boya pencereleri ile gün ışığı sunan Crystal Balo Salonu ise, ferah ve kendinden gösterişli dekorasyonu ile ön plana çıkıyor. Crystal Balo Salonu 360 kişilik kapasitesiyle hem açık havada hem de kapalı alanda kusursuz bir düğün vaat ediyor.

Kendi Düğün Menünüzü Yaratın

Hilton Istanbul Bomonti, Türk ve Dünya mutfağından özel olarak hazırlanan menü seçenekleriyle de düğün gününde davetlilere bir lezzet şöleni yaşatıyor. Üstelik Hilton Istanbul Bomonti’de başlangıçlar, aperatifler, ana yemek, tatlı veya düğün pastasından oluşan menü seçenekleri içinden kendinize en uygun menüyü yaratmanız ve bu unutulmaz geceyi daha da özel kılmanız mümkün.

Eforea Spa’da Yenilenin

Hilton Istanbul Bomonti’nin Avrupa’nın en büyük ve ödüllü Eforea Spa’sında ise; gelin ve damatlar için ihtiyaca uygun sunulan düğün bakım paketleri de tatlı yorgunluğu atmaya fırsat sunuyor. Bu özel ve ayrıcalıklı eşsiz bakım ritüeliyle, çiftler düğün öncesi hazırlık için yenilenebilir ya da düğün sonrası tatlı yorgunluğu giderebilir.