Hilton İstanbul Bomonti Sağlıklı Yaşamı Avantajlı Fiyatlarla Sunuyor

Hilton İstanbul Bomonti’de yer alan eforea Spa, kış aylarında sağlıklı bir yaşam sürdürmeyi ve kendisini şımartmayı düşünenler için harika bir fırsat sunuyor. eforea Spa, enerjinizi yükseltmek ve formunuzu korumak için Kasım ayı boyunca yapılacak yıllık çift üyeliklerinde, ikinci üyelik için %50 indirim avantajı sağlıyor. 

Hilton İstanbul Bomonti Sağlıklı Yaşamı Avantajlı Fiyatlarla Sunuyor

Soğuk kış günlerinde vücudu canlandırmak ve ruha iyi gelecek aktivitelere zaman ayırmanın vakti geldi. Şehrin hızlı temposunda kendine vakit ayırmak isteyenler için ‘eforea Spa hareketi, rahatlamayı, lüksü ve konforu bir arada sunuyor. eforea Spa’nın özel kış kampanyasında Kasım ayı boyunca yapılacak yıllık çift üyeliklerinde, ikinci üyeliğe yüzde 50 indirim uygulanıyor. Kışa formda girmek isteyenler bu kampanyayla sevdiklerini eforea Spa ailesine davet edebilir ve onlara bu ayrıcalıklı dünyanın kapılarını aralayabilir.  

eforea Spa’daki profesyonel fitness eğitmenleri tarafından yönlendirilen son teknoloji ekipmanları kullanarak form tutmak, huzurlu atmosferde sadece spor yapmakla kalmayarak aynı zamanda Türk hamamı, sauna, jakuzi ve masaj gibi çeşitli seçeneklerle konforlu zaman geçirmek mümkün…

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 

Telefon: (0212) 708 31 05 numaralı telefonu arayabilir ya da 

Lobi (L) katından eforea Spa’ya ulaşabilirsiniz.