Hilton Istanbul Bomonti Hotel&Conference Center’da Enerjik Bir Yaşama Adım Atın

Hilton Istanbul Bomonti Hotel&Conference Center şehrin yoğunluğunda formunuzu korumanız, bakımlı ve enerjik görünmeniz için eforea Spa’da sizi keyifli bir güne davet ediyor. 

Hilton Istanbul Bomonti Hotel&Conference Center’da Enerjik Bir Yaşama Adım Atın

Kışa fit, sağlıklı ve enerjik girmek isteyenler için Hilton İstanbul Bomonti Hotel&Conference Center’in eforea Spa’sı yeni nesil bir spor deneyimi ve spa imkânı sunuyor. Lüks, rahat ve modern bir deneyimin birleştiği eforea Spa, kışa fit ve bakımlı girmek isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. 

eforea Spa’nın geniş ve ferah alanında profesyonel fitness eğitmenleri eşliğinde son teknoloji ekipmanlarla birlikte spor imkânı sunuluyor.  eforea Spa’da yer alan yüzme havuzları şehrin günlük stresinden uzak keyifli bir yüzme deneyimi sunuyor. 

eforea Spa, ‘Silver Üyeliği’ tercih edenler gündüz spor yapmak istediklerinde avantajlı fiyat koşullarından yararlanabiliyorlar. 

”eforea Spa’da ruhunuza iyi gelecek alanlar”

eforea Spa sporun yanı sıra gün içerisinde şehrin stresinde rahatlamayı ve bakımı tercih edenler için Türk hamamı, sauna, macera duşu, buhar odası, jakuzi ve zengin masajlar içeren seçenekler sunuyor. Yazın maruz kalınan güneşin zararlı etkilerini cildinden silmek isteyenlere ekim ayı içerinde aynı gün hamam ve herhangi bir cilt bakımını seçenlere; yüzde 20 indirim uygulanacak. 

eforea Spa’da ruhunuza iyi gelecek alanlarla hayatın tadını çıkarmanın şimdi tam vakti..