Hemington Merino Trikolarla Sürdürülebilir Giyim Deneyimi

Hemington erkeğinin vazgeçilmezi olan Merino yün trikolar, Sonbahar / Kış koleksiyonlarında yerini alırken üretiminden kusursuz el işçiliğine kadar mucizevi bir giyim deneyimi sunuyor. 

Hemington Merino Trikolarla Sürdürülebilir Giyim Deneyimi

Sürdürülebilir lüksün önde gelen markalarından Hemington, Sonbahar -Kış 23 / 24 Koleksiyonu’nda yer alan Merino yün trikoların kalitesini ve konforunu keşfetmeye davet ediyor.  %100 doğal ve Woolmark sertifikalı ürünlerin yer aldığı koleksiyon, üstün kalite ve dayanıklılığı ile dikkat çekiyor.

Merino yününü, kusursuz işçilik ve eşsiz tasarımlarla buluşturan Hemington, ürünlerin en ince detayına yansıyan mükemmel dokunuşlarıyla ayrıcalık yaratıyor.

AVUSTRALYA’DAN İTALYA’YA, TÜRKİYE’DEN HEMINGTON KOLEKSİYONLARINA

Merino yün koleksiyonu, renkleri ve modelleriyle olduğu kadar üretim hikayesiyle de büyülüyor. Yünün en doğal haline ulaşma tutkusuyla, Avustralya’nın tertemiz havasını soluyan, yalnızca su ve organik otlarla beslenen Merino koyunlarının, kendilerine zarar verilmeden alınan postları, İtalya’da usta ellerde işleniyor. Extra fine Merino standardına ulaşan bu doğal yünler, Hemington’ın kendi tesislerinde örülerek koleksiyondaki yerini alıyor.

Gün boyu üstün konfor sağlayan yumuşaklığı ve nefes alan yüzeyi ile Merino yün trikolar; terletmeden sıcak kalmanızı sağlayarak kış stilinizin en konforlu parçası olmayı vaad ediyor.

ÇİFT YÖNLÜ KULLANIM İLE İKİ FARKLI STİL VAADEDİYOR

Extra Fine Merino Yün ipliğinden örülen Hemington triko ceketler çift yönlü kullanımı sayesinde fonksiyonellik ve şıklığı bir araya getiriyor. İki farklı stilde kombin rahatlığı sunan ceketler; ister düz ister dikkat çekici balık sırtı veya tartan desenli tarafı kullanılabiliyor. Tek bir üründe geceden gündüze iki ayrı şıklık, iki farklı tarzı buluşturan ürünler; Hemington erkeğinin gündelik, iş veya yolculuklarına eşlik ediyor.