Haracci İle Bu Yaz Deniz’in Simgesi Siz Olun!

Yaz aylarının neşesini ve rengini taşıyan 18 adet parçası ile 3 koleksiyonunu bizlere sunan Haracci 2024 Yazına enerjik bir giriş yapıyor!

2024 Yaz aylarında deniz ve havuz sezonunu birbirinden özel parçalar ile tamamlayacak olan Haracci, kadınlara birbirinden kullanışlı ve tercih edilebilir seçenek sunmaya devam ediyor. Koleksiyonlarda kullanılan kumaşlar, renkler ve çizgiler zevkini bilen kadınları plajların ve sahillerin gözdesi yapmaya geliyor.

Essential, Free Your Energy ve When Women Wear Nature koleksiyonları aracılığıyla 3 ayrı temayla kadınların beklentisini karşılamayı vaad ediyor.

Tenini ve denizi seven kadınların markası Haracci yeni sezonda dönüştürülmüş naylon ipliğinden üretilen Essential koleksiyon’u ile yüksek kaliteye sahip İtalyan econyl kumaşlar ile denizi ve doğayı koruyor.  Yumuşak, çift yöne esneyebilen, UPF 50+ UV koruma özelliği ile aşınmaya, klora, güneş sütü ve yağına dirençli, şekil ve formunu koruyan, mükemmel kavrama özelliğine sahip mayo ve bikiniler ile kadınlara uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

Çok amaçlı ve şık detayların süslediği Free Your Energy koleksiyonu, hızlı kuruyan yapısı ile tatil bavullarınızın en kullanışlı ve gözde parçası olmaya geliyor. Kültür turunuzda ister jean ile ister şık bir pantolon ve blazer kombinine şık bir dokunuş yapmanızı mümkün kılıyor. Sizi günün ilk saatlerinde denizde, daha sonra kullanmak istediğiniz her yerde eşlik ediyor.

Mavinin tonları ile süslenecek ve en hoş sarı, mor ve yeşil renkler ile hareket kazanacak olan When Women Wear Nature koleksiyonu 9 parça ile sizi deniz kızı gibi hissettirmeye hazırlanıyor. Enerjisini denizin canlılığından ve çoşkusundan alan koleksiyon size denizle beraber güneş ve çiçeklerden de özgürlük ve huzur polenleri taşıyacak. Parçaları çift taraflı kullanım özelliği taşımasıyla sizi bavul yükünden kurtarıp gerçek deniz özgürlüğünü tattırmayı amaçlıyor.

Kumaşlarının yapılarına ve kullanışlılıklarına büyük emek veren Haracci ile 2024 sezonununu açmak isterseniz tek yapmanız gereken www.haracci.co adresini ziyaret etmek olacaktır.